Я вже з порога побачила, що щось не так. Невістка як нова копійка, аж світилася вся. Якось погарнішала та стала занадто гарно вдягатися…

Я впевнена, що моя невістка невірна. Материнське серце знає такі речі, але не знаю, як це сину довести. Він впевнений, що я просто не люблю його дружину і не хочу її приймати, тому й вгадую усяке. Та я ж не сліпа. Я ж бачу, як вона постійно виряджається. Це ж вона робить для іншого чоловіка.

Син одружився з дівчиною молодшою за нього ще років десять тому. В них вже двоє дітей є. Я дуже рада онукам, але бачу їх рідко, бо живу в іншому районі міста. Я ж не можу постійно до них їздити. А в них робота та хатні справи. От перший раз з місяць я приїхала онуків побачити.

Я вже з порога побачила, що щось не так. Невістка як нова копійка, аж світилася вся. Якось погарнішала та стала занадто гарно вдягатися, як для домашнього одягу. Раніше все в халатах ходила, а тут якісь брюки та блуза. Я б в такому вдома не ходила, цей костюм десь на вихід вже.

Крім того, фарбуватися почала, наче в дівках ще ходить. Якось з’ясувалося, що в спортзалі почала займатися. Це ж вона хоче комусь сподобатися. А навіщо ще? Мій син за стільки років прекрасно знає, як вона виглядає. Я теж жінка і розумію, якою може бути причина таких змін.

А мій син ніколи нічого не бачить. Постійно весь у роботі. Можливо, невістці не вистачає уваги, чи вона вирішила поміняти щось у своєму житті? Головне, щоби не когось. Я вирішила поговорити з сином, бо не хочу, щоб їх  стосунки зруйнувалася. Він навіть не слухав мене. Сказав не лізти у його особисте життя. А я ж хотіла допомогти.

Як він може не бачити змін у зовнішності та звичках своєї дружини? Я дуже хвилююсь і хочу, щоб у них все було добре. Але виявилося, що я лізу не у своє діло. Якщо все й далі так піде, а я матиму рацію, розлучення не уникнути. А це означає, що я й онуків більше не побачу.

Сподіваюся, що я все вигадала. А якщо ні? З одного боку, погано лізти у життя дорослого сина. А з іншого – син образиться, якщо я йому не скажу те, що підозрювала. Виходить, що я буду винна у будь-якому разі. Не встрявати я не можу, це моя дитина, мої онуки, і я хочу, щоб вони були щасливими. А от моїй невістці схоже все одно. Тільки про себе й думає.

 

You cannot copy content of this page