Яку відмовку придумати, щоб не кликати невістку на день народження?

Матусі мають мене зрозуміти. Ситуація не з простих, тому прошу вашої допомоги.

Загалом, не так давно мій син одружився. Йому 27 років, його обраниці – 30. Різниця невелика, це мене не особливо бентежило. З’явилася проблема гірше: у цієї жінки вже було двоє своїх дітей.

До весілля я постійно сварилася з Пашею, говорила, що не прийму їх. Я була засмучена, тому що до цієї Юлі у мого сина була прекрасна дівчина, його ровесниця. Вони зустрічалися дуже довго, але потім раптово розбіглися.

Паша постійно її в усьому підозрював, тягнув з весіллям, бо був не впевнений в ній. А потім вона приголомшила його новиною про те, що вагітна. Звичайно, як мати, я наполягала, щоб вони одружилися. Але Паша сказав, що взагалі сумнівається, що він батько дитини.

Ти ж не хочеш бути схожим на свого батька, який кинув нас, коли ти був маленьким? Сам подумай, стала б Катюша тобі брехати? Дурниці якісь!

Тоді я вірила, що дівчина сина чесна з ним. А ще мені дуже не хотілося, щоб Паша повторював помилки мого колишнього чоловіка. Але у кожного свій шлях.

Виявилося, що Катя дійсно зраджувала Пашу. Вона зникла з його життя, а наші відносини з сином стали більш напруженими.

Потім він повідомив про весілля, зі мною ні про що вже не радячись. На розпис я не прийшла. Довго мучилася і в підсумку вирішила познайомитися з Пашиною новою дружиною і її дітьми. Зібралася з духом і подзвонила.

Дружина Паші одяглася дуже стримано, охайно. Вела себе максимально чемно, мабуть, хотіла мені сподобатися. Діти зайвого не базікали, їм дуже сподобалася моя їжа. Хлопчику 8 років, дівчинці 5.

Вечерю ми провели практично мовчки, іноді перекидаючись беззмістовними фразочками. Був, правда, тільки один колючий момент.

Я приготувала свою фірмову м’ясну запіканку. Паша її ніколи не любив, але всім нашим родичам вона завжди подобалася. Дай, думаю, пригощу новоспечену невістку, нехай знає, як потрібно готувати.

Вона, мабуть, не знала про вподобання свого нового чоловіка і хотіла покласти йому шматочок. Я перехопила її руку зі словами: «Він не буде її їсти, навіть не намагайся». На що Юля дуже здивувалася і сказала: «Ви впевнені? Просто мою запіканку Паша уплітає за обидві щоки».

Усередині мене горів вогонь злості, але я стрималася. Фінальною крапкою стало те, що я почула, як діти цієї Юлі називають мого сина татом.

А перед прощанням її дочка запитала у мене: «Тепер ви будете нашою бабусею?» Я тут же відповіла: «Ні! Я не ваша бабуся, я мама Паші, запам’ятайте це! » Як ви розумієте, це була перша і остання наша зустріч.

Паша подзвонив мені і влаштував скандал, мовляв, навіщо таке говорити маленьким дітям.

«Я просто сказала їм правду! Що ти від мене хочеш? У них напевно є свої бабусі і дідусі. І взагалі твоя Юля якась дуже серйозна, а діти – мовчуни!» – кинула я наостанок і кинула трубку.

З тих пір ми не спілкувалися. Скоро у мене ювілей, і я не можу знайти собі місця. Думаю, яку придумати причину, щоб не кликати невістку, але щоб син все-таки прийшов. Маю велику надію, що він додумається прийти сам. Навіщо тягнути чужих людей додому?

Коли я зателефонувала синові, щоб запросити його, він мені просто відмовив!

«Пробач, але у сина почалися канікули, веземо його в літній табір. Прийти не зможемо », – легко і невимушено відповів Павло.

За що мені це все? Спочатку зрадив чоловік, тепер рідний син. Залишуся зовсім одна на старості років!

You cannot copy content of this page