Забороняв мені їсти і пити більше ніж літру води в день

Скільки себе пам’ятаю я була товстенькою. Не те щоб зайві кілограми випирали чи заважали мені жити, але я була дамою досить “фігуристою” і це зі школи ще почалося.

Незважаючи на це, відбою від хлопців в мене не було. У мене гарне довге волосся, красиві нігті, великі очі і достатньо молода шкіра, незважаючи на те, що тепер мені 35 років.

Я веду до того, що я все життя була повною, і мені це не заважало нормально будувати своє життя. Поки я не зустріла Олега.

Він дуже цілеспрямований хлопець, зі своїми тарганами в голові, але не думала я свого часу, що ці таргани з його голови перекочують жити до мене.

Веду до того, що як тільки я почала з ним зустрічатися, відразу почалися закиди такого плану, що в мене зайва вага.

Мені такі претензії з самого початку життя не давали. Ось вибрав ти собі людину для життя, і починаєш її перероблювати на свій лад, а нащо, бери відразу худу, здавалось би.

Так ні, він вирішив, що я страждаю від своєї ваги. Забороняв мені їсти і пити більше ніж літру води в день, от я його і відправила туди, де таким місце.

Мої батьки підтримали мене в той момент, за що я їм дуже вдячна, і знаєте, я щаслива. А все тому, що зараз маю чоловіка, який любить мою повноту, незважаючи ні на що він мене приймає ось такою.

Я смачно готую, він любить поїсти і в нас повна ідилія в сім’ї. Мушу сказати, що йому навіть подобається моя вага, а мені його, мій пончик.

You cannot copy content of this page