Закінчивши розмову, мамі відкрилося листування з моїм молодим чоловіком, настільки інтимне, що ніколи нікому ні за що її не показала б

Мені 18 років. Знаходжуся у стосунках із хлопцем майже 3 роки. Він досить серйозно ставиться до мене, так само, як і я.

Наші батьки між собою не знайомі, але я знайома з його, а він із моїми, причому я в дуже добрих стосунках із його родичами. Важливо ще сказати, що мій юнак навчається у військовому училищі — курсант 3 курсу, і старший за мене на 2 роки.

Статеве життя у нас почалося більше року тому. Звичайно, батьки про це не знають. Мама питала, але я весь час заперечувала, а тато підозрював, але переконала, що це не так.

Але сьогодні вранці стався переворот. Вранці я збиралася до університету, мама на роботу, а тато вже поїхав. Коли я була в душі, мені подзвонив тато, і мама взяла трубку.

Закінчивши розмову, мамі відкрилося листування з моїм молодим чоловіком, настільки інтимне, що ніколи нікому ні за що її не показала б.

Там він описував, що буде зі мною робити, і що я буду йому робити. Ми на цю тему часто листуємося, тому що дуже сумуємо, не вистачає один одного, не бачимося місяцями. Мама була в шоці, я не знала, що сказати. Вона почала говорити, яка я, грубо висловлюватися, адже мені всього 18, а йому вона мене довіряла, скрізь мене з ним відпускала, а він, виявляється, мене розбестив.

Сказала, що наступного тижня підемо до лікаря перевіряти, чи я незаймана, адже з листування незрозуміло, що ЦЕ вже було у нас. Якщо з’ясовується, що не незаймана, то мама все розповідає татові та моєму молодому чоловікові, м’яко кажучи, «кінець».

Так само кінець моїм стосункам, щоб вона ніколи не бачила і не чула його та його імені, ніколи я до нього не поїду (я раз на місяць/два їздила до міста, де він навчається).

Вона не хотіла мене слухати, пішла на роботу, я відразу ж в істериці зателефонувала, розповіла все молодій людині, обговорили, що ж робити, і він запропонував поговорити йому з моєю мамою.

Я спочатку була проти, потім погодилася, але була впевнена, що вона не захоче його слухати і з ним розмовляти. Ще він мені сказав, щоб я не брехала мамі, а вже розповіла всю правду, що ми мали близькість.

Я не можу на це наважитися, хочу поговорити, але треба чекати, поки вона хоч трохи охолоне і заспокоїться. Найголовніше, щоб вона не розповіла татові про те, що прочитала, інакше я не уявляю результату подій.

Ми з нею досить у довірчих стосунках, я часто з нею ділилися і секретами, і почуттями, у нас бували і секрети від тата.

Загалом били дуже близькими, можна навіть сказати подругами. Але що тепер робити в цій ситуації, я не розумію. Дуже боюся, що тато дізнається. Мама написала смс, що ми довели її, у неї тиск і болить серце.

Думаю сходити до неї на роботу і поговорити, бо після роботи її забирає тато і вони разом приїжджають додому, так що вдома поговорити не вийде, тільки якщо всі разом, з татом, але це просто не дай Боже.

You cannot copy content of this page