Згодом мені зателефонувала незнайома жінка. Я одразу зрозуміла, що це та сама жінка, через яку мене кинув чоловік

Я з чоловіком одружилася дуже рано – йому було 20, а мені 19. Прожили разом 13 років. Все було так само як у всіх – життя, робота, дім, дитина. Чоловік завжди ставив сім’ю на перше місце. Аж раптом він різко змінився, наче його підмінили. Повертаюсь якось додому, а в спальні записка від нього чоловіка.

В тексті йшлося, що він покохав іншу жінку і йде до неї. Все залишив мені та донечці Єдине, що просив – бачитися з дитиною. Для мене це було як грім серед ясного неба. Я в шоку перебирала всіх можливих суперниць, але не могла навіть уявити, хто б це міг бути.

Доньці сказала, що тато терміново поїхав у тривале відрядження. Щоб її не травмувати своїм станом, відвезла дитину до моїх батьків. Залишилася у квартирі одна, стала перед дзеркалом, дивилася на себе й не розуміла, що зі мною не так. Записалася у спортзал, змінила імідж та поринула у роботу. Через тиждень доньку привезла додому й розповіла, що тато пішов від нас. Вона сприйняла новину досить стримано.

Згодом мені зателефонувала незнайома жінка. Я одразу зрозуміла, що це та сама жінка, через яку мене кинув чоловік. Вона вмовила мене зустрітися, хоча я й не хотіла та вона була налаштована дуже рішуче. Я все ж таки погодилася.

У домовлений час у домовленому місці до мене підійшла стильна та доглянута дівчина. Представилася і розповіла про те, що на момент знайомства з моїм чоловіком була впевнена, що він не одружений. Загалом вона навіть не планувала нічого серйозного, просто хотіла заглушити смуток після розлучення. Через тиждень мій чоловік приїхав до неї додому з речами і сказав, що залишиться в неї назавжди.

Вона йому не відмовила, але й жити з ним не хотіла. Вона перепрошувала через те, що не розібралася в ситуації раніше і спровокувала цю незручну ситуацію. А потім і просто заявила мені, щоб я забрала свого чоловіка назад!

Я була у шоку. Як на порожньому місці раптом з’явилася ця безглузда проблема. Мене це розлютило. Я встала, сказала, що завтра подам заяву на розлучення і нехай вони розбираються один з одним як хочуть.

You cannot copy content of this page