Жінки! Пам’ятайте, навіть коли ви голите ноги у ванній, за вами може стежити “прихована камера”

Це було давно. Мені було тоді років 13 або 14. Я їхала в столичному метро після тренування, дуже втомлена, присіла і вся стиснулася…

Дивилася в підлогу. Поруч зі мною сів чоловік, він був нетверезий. Я відчувала його погляд на собі.

“Що тобі треба??!”- прозвучало в моїй голові. І раптом ! він якось по доброму почав говорити. – Ти будеш дуже красивою та всіма бажаною жінкою, якщо запам’ятаєш одне правило:

Завжди, навіть, коли будеш думати, що ти одна і тебе ніхто не бачить, згадай, що зараз прямо в цей момент тебе може побачити чоловік твоєї мрії, навіть у цьому вагоні і перше, що він побачить це твій згаслий погляд, злість в очах, складки невдоволення у твоїх губ.

Коли ти його побачиш, ти розправиш плечі, у твоїх очах з’явиться іскорка, але вже пізно. Він пройде мимо тому, що перше, що він побачив, це втомлену і нудну стару.

Я ці слова пам’ятала все своє життя, а раптом зараз мене бачить той, у кого я хочу викликати захоплення, не важливо, чоловік це чи жінка чи майбутній роботодавець чи просто перехожий.

І добре, що пам’ятала. По суті, так і було. Я зустріла свого чоловіка, коли елегантно штовхала свої валізи в аеропорту.

Носком туфлі на підборах. То один, то інший. А я вся з себе така гарна змушена штовхати свій багаж.

Це видовище закохало його в мене на всі ті роки, що ми разом вже більше 20 років. Він тоді зустрічав друга в аеропорту та дивився через скло на прибуваючих.

Жінки! Пам’ятайте, навіть коли ви голите ноги у ванній, за вами може стежити “прихована камера”.

You cannot copy content of this page