Знайомство з невісткою, що здалася свекрусі надто старою і втомленою

Мені 55 років, за плечима розлучення та двоє дорослих дітей. Донька вже давно вийшла заміж та народила двох прекрасних діток. Чоловік у неї просто чудо: роботяга, допомагає по дому та любить дітей усім серцем. Тому за доньку я не хвилююся, бачу, що в неї все чудово. А ось із сином моїм справи гірші.

У стосунках він завжди мав проблеми. То знайти нікого не міг, то дівчата виявлялися не порядними. Якось йому знадобився цілий рік, щоб «відійти» після невдалого розриву та зав’язати нові стосунки. Але син не поспішав знайомити мене зі своєю обраницею. І це мене насторожило.

“Я приведу її в гості, коли буду впевнений, що у нас все серйозно”, – постійно повторював син. Звісно, ​​це здавалося мені дивним. Але я на нього не тиснула і просто чекала. Як виявилось, не дарма все це виглядало якимось ненормальним.

Якось син сказав, що запросив дівчину до нас додому. Він відразу попередив, що вона трохи старша, ніж він. Щоправда, він запевняв, що це зовні навіть не відчувається. Я не звернула на це уваги, адже головне, щоби син був щасливий. Але коли я побачила її вперше, була шокована.

Пані виглядала дуже зріло і якось втомлено. Та й одягнена вона була досить просто. А під час розмови з’ясувалося, що вона двічі розлучалася та виховує трьох дітей. Подумати тільки!

Не передати словами те, наскільки я засмутилася. Я навіть не могла з нею розмовляти. Не таку дівчину я хотіла бачити у ролі майбутньої дружини свого рідного сина. Необережно я натякнула їй, що розчарована вибором сина. Жінка образилась і сказала, що троє дітей не завадять їй подарувати мені онука. Мені стало погано, і я попросила її піти.

Не знаю, як пояснити синові, що мені не потрібна така невістка. Звичайно, я хочу, щоб моя дитина була щасливою. Але яке майбутнє на нього чекає з розлученою та її трьома дітьми? Як він забезпечить їх усіх і що буде, коли з’являться власні діти?

Нехай поживе з нею у цивільному шлюбі якийсь час. Почуття охолонуть, і вони розійдуться. Але я ніколи не дам згоди на офіційний розпис у РАГСі та весілля. Це неприпустимо! Ця жінка одразу мене не злюбила. Боюся уявити, якою невісткою вона буде для мене…

You cannot copy content of this page