Зовсім скоро автомобіль перекинувся і вилетів на зустрічну смугу, прямо під колеса вантажівки. Шансів вижити не було

Рома мчався по засніженій трасі на швидкості, не бачачи під собою дороги. Йому подзвонила сусідка, сказала, що його жінка, Марина, вкотре привезла на дачу коханця.

Ромко давно вже думав над цим, адже Марина стала якась загадкова, в телефонній книзі він знайшов дзвінки якомусь Віктору, а повідомленнях було щось типу: “Люблю тебе мій хлопчику, скоро йому все розкажу”.

Рома не міг збагнути коли Марина встигала, адже вона загружена роботою, іноді їздить на дачу, та і то не надовго, звідти дзвонить по відеозвязку.

Ніяких навіть натяків на коханця. Марині 43 який там коханець може бути. А виявляється може.

Думки плуталися одна поперед одної. Рома під’їхав до будинку і крізь велике вікно в підлогу, побачив, як Марина обіймає хлопця.

Було вже досить темно, в кімнаті горіло світло, але не на стільки, аби побачити обличчя. Тільки силуети.

Рома по дорозі назад зустрів сусідку, вона підлила масла в вогонь, адже розповідала, що Марина завела собі молодого коханця, йому 25, не більше, вона їздить до нього мало не щодня, продукти возить.

Він не ходив, а тут вона його і на ноги поставила, з крісла витягла. Рома почувши це, просто поїхав, він, дорослий чоловік, якому через рік 50, плакав.

Очі засліпила зустрічна автівка, удар. Зовсім скоро автомобіль перекинувся і вилетів на зустрічну смугу, прямо під колеса вантажівки. Шансів вижити не було…

Через 9 днів на могилі батька стояв той самий хлопець, якого прийняли за коханця Марини.

Колись, по молодості, Ромко заборонив Марині народжувати, вона не послухалася, поки чоловік був за кордоном народила і лишила хлопчика в сиротинці.

Зараз знайшла його, виходила після хвороби ніг. А обійми… Обійматися вони тому, що Марина сповістила сина, в нього скоро буде сестричка. І саме це писала Марина хотіла розповісти Ромі. Через 8 місяців народилася дівчинка, Руслана. Копія батько.

You cannot copy content of this page