Поради

4 головні причини, через які відносини не тривають довго

Часто буває так, що людина намагається знайти кохання, але йому не вдається створити міцні та довговічні відносини. Експерти в галузі біоенергетики розповіли, чому так відбувається і як вийти із чорної любовної смуги.

Є магічні закони кохання, які потрібно слідувати невідступно — завжди і в будь-якій ситуації. На жаль, дотримання їм не завжди може гарантувати вам щастя в амурній сфері. Ось чотири причини, через які це відбувається.

Енергетична прив’язка до колишнього чи колишнього

Одна з найпоширеніших, але не очевидних причин — це наявність енергетичної прив’язки до минулого, а саме — до колишнього партнера. Людина вже начебто закінчила стосунки, але все одно не може відпустити минуле. Він думає про минулі відносини, відчуваючи провину чи прихильність.

У результаті виходить, що з’являються нові люди в оточенні, нові відносини, але не виходить їх розвинути. Все тому, що інша людина на підсвідомому та тонкому рівні відчуває відстороненість. Так і продовжуватиметься доти, доки ви не відпустите минуле і не перестанете думати про нього.

Псування або пристріт

Якщо у вашому оточенні є дуже негативна людина, яка є прихованим ворогом і недоброзичливцем, вона може навмисне наврочити вас наврочити. Особливо небезпечно, якщо ця людина рухається почуттям заздрості. Саме чужа заздрість найчастіше стає причиною великих проблем та самотності.

Щоб ні в кого не виникало бажання нашкодити вам чи наврочити вас. Намагайтеся не наживати ворогів і в жодному разі не хвалитися ні перед ким своїми успіхами в коханні. Подібна поведінка ставить вас у невигідне становище. Негативні емоції інших людей позбавляють вас удачі.

Ви занадто поспішайте

Можливо, ваші стосунки завжди дуже швидко розвиваються. Намагайтеся насолоджуватися спілкуванням та компанією того в. кого ви закохані. Не поспішайте з зізнаннями, розмовами про сім’ю, шлюб. Це все відлякує людину. Енергетично він або вона ще не встигли до вас прив’язатися, а ви вже стверджуєте про шлюб. Це призводить до появи страху, адже людина не зрозуміло, чому ви так поспішайте.

Ще один великий мінус поспіху – ви самі не встигаєте як слід дізнатися про людину. Відносини розвиваються дуже швидко, а друга половинка виявляється зовсім не тими, хто вам потрібен. Так часто буває.

Ви намагаєтеся домінувати

Головні синоніми кохання – гармонія, поєднання, компроміс, розуміння, довіра. Якщо ви у стосунках завжди намагаєтеся показати свою силу і намагаєтеся домінувати, займаючи позицію лідера, то немає нічого дивного в тому, що любов дуже швидко розпадається.

Ви будете щасливі і зможете створити міцні стосунки тільки в тому випадку, якщо нестимете добро і позитив, а також зможете знайти людину, якій це буде приємно і яка зможе відповісти взаємністю. Якщо у стосунках буде постійне з’ясування того, хто головний, а хто ні, то добра не доведе.

Вам також має сподобатись...