Аж раптом підійшла гарна жінка, в якій я впізнав свою кохану. Виявляється, вона його дружина

Коли я  був молодий, то в мене нічого не було. Мені дуже подобалася дівчина, але вона була з багатої сім’ї. Звичайно, на всі мої залицяння вона відмовляла. Я тоді пообіцяв собі, що зроблю все, аби ніхто не міг мені відмовити через матеріальний стан.

Я доклав масу зусиль, щоб створити власний успішний бізнес. Мені потрібно було всього 12 років, щоб створити систему, яка працюватиме більш-менш автономно та приноситиме мені гроші.

Звичайно я купив собі кватиру біля офісу, щоб завжди мати доступ до роботи. Також маю невеличкий будиночок якомога далі від людей в селі, щоб мати змогу відпочити. Купив машину, але простеньку Тойоту, а не якийсь крутий «Мерс» чи БМВ, що дивувало людей. Вдягався я теж досить просто. Хоча я мав великі гроші, але іншою людиною я не став – той самий простий неодружений бідний хлопчина. Так, ви здивуєтеся, але я не одружився та не мав дітей. Я весь час кохав одну єдину жінку, яка мені відмовила.

Якось в магазині, де я купляв продукти, я зустрів одного зі своїх менеджерів. Гарний робітник, цілеспрямований і справедливий, та й як людина наче непоганий. Ми говорили про робочі моменти. Аж раптом підійшла гарна жінка, в якій я впізнав свою кохану. Виявляється, вона його дружина.

Мій менеджер радісно познайомив нас. Колись кохана жінка навіть не впізнала мене одразу. Вона зрозуміла хто перед нею лише після того, як я заговорив. Вона була дуже здивована, хоча ні, вона була ошелешена. Я поговорив з ними ще кілька хвилин та пішов по своїх справах.

You cannot copy content of this page