Аж тут, мама захотіла попрацювати. І не деінде, а в мережевому маркетингу. Заради пристойності назву бренду я називати не буду

Іноді мені здається, що світ зійшов з розуму. От моя мама, все життя вона керувалася тільки здоровим глуздом, мені здавалося, що більш адекватної людини ніж вона, годі і пошукати.

Я не донька своєї мами, іноді мої вчинки граничать з безрозсудством, тому, цього разу я була щиро вражена тим, що відчебучила моя родичка.

Всі знають, як людям пенсійного віку важко, тому судити відразу я маму не стала. По мірі можливостей ми допомагаємо продуктами, даруємо на день народження та свята те, що вона попросить.

Аж тут, мама захотіла попрацювати. І не деінде, а в мережевому маркетингу. Заради пристойності назву бренду я називати не буду.

Скажу тільки, що це недорога, і зовсім неякісна косметика. Так от, спочатку справи в мами йшли дуже добре, адже маючи багато часу, вона обдзвонила всіх знайомих, пропонуючи свою чудо- косметику.

Ну і звісно ж, як результат, отримала масу замовлень. Перших кілька тижнів мама реально почала пристойно заробляти, тому вирішила, що тепер так буде завжди.

Добряче затаривши всіх можливих і неможливих друзів і знайомих в нашому без того невеликому містечку, вона бере кредит, потайки від мене і чоловіка.

На ці гроші купує приміщення і відкриває там магазин. Знаєте які кредити дають пенсіонерам? Звісно ж під заставу квартири.

Ну є розум в людини? Богу дякувати, вона вчасно про це сказала нам, і вже тоді жалілася, що ніхто не хоче нічого купувати, адже косметика по якості посередня, та і немає в неї стільки клієнтів, нікому нічого не треба.

Ми встигли переоформити приміщення на себе і тепер платимо кредит за маму, в магазині влаштували салон з продажу сувенірів, різних поробок і всього такого, спеціально для мами.

Там вона продає в’язані шкарпетки і светри свого виробництва, хочеш заробляти – на, тільки з нашою допомогти і під моїм керівництвом.

А от  більшу частину приміщення ми відгородили під будівельний магазин. І тепер, родзинка на торті – хто погана дочка, звісно ж я!!!

You cannot copy content of this page