Бабусі й дідусі зрідка приходили до нас у гості. Ми ніколи не залишали дітей з ними наодинці довше ніж на кілька годин…

Коли ми з дружиною обговорювали питання батьківства, твердо вирішили, що наші родичі впливатимуть на дітей мінімально. Принаймні, на перших порах. Я завжди розумів, що дитина – це велика відповідальність.

Я не хотів перекладати її на інших, хоч і рідних людей. За рік після нашого весілля ми стали батьками чудового хлопчика. Потім ще через півтора року в нашій родині з’явилася маленька донечка.

Я був на сьомому небі від щастя, як і моя кохана. Наше життя складалося якнайкраще. Я наполегливо працював на роботі, щоб забезпечувати сім’ю всім необхідним. Дружина опікувалася малюками і домашніми справами.

Часто моя посада дозволяла мені перебувати вдома, тому я допомагав дружині, брав активну участь у житті своїх дітей. Бабусі й дідусі зрідка приходили до нас у гості.

Ми ніколи не залишали дітей з ними наодинці довше ніж на кілька годин. Розпорядок дня дитини завжди був дуже важливою складовою у вихованні. Зараз сину три з половиною роки і він живе за чітким графіком.

Сон, прогулянки, прийоми їжі – ми враховуємо все. З донькою поки що простіше, більше прислухаємося до її потреб, вона ще досить маленька. Коли в тебе є схема, справлятися з дітьми не так вже й складно.

За цей час ми один раз їздили у спільну відпустку з дітьми. Зазвичай у такі поїздки беруть тещу або свекруху, щоб із дітьми допомагати, але ми впоралися з усім самі. І я дуже пишаюся нами!

Моя дружина – прекрасна мама, але нещодавно вона поділилася зі мною своїм потаємним бажанням. Вона хотіла поїхати відпочивати без дітей. Я поміркував трохи і запропонував залишити їх на один день з бабусею.

Коханій моя ідея сподобалася, тим паче що зі свекрухою у неї стосунки були непогані. Моя мама теж сприйняла пропозицію з радістю, адже до цього я їй такого не пропонував. Перед тим як поїхати, ми дали мамі масу інструкцій.

Розповіли, коли і що діти їдять, коли гуляють і сплять. Загалом, усе те, що може стати в пригоді протягом дня. Я був упевнений у тому, що мама нас не підведе. Із дружиною ми відпочили на ура.

Вона мала рацію: нам потрібен був такий вікенд. Тільки ось коли ми повернулися додому, побачене нас, м’яко кажучи, шокувало. На годиннику 11 ночі, у вітальні горить світло.

Наш син сидить на підлозі і грається, моя мати заколисує на руках нашу доньку. Коли я спитав, що сталося, то мама відповіла, що діти сьогодні дуже активні, не слухаються і їдять більше, ніж раніше.

На вулиці погуляти теж не вийшло, бо син влаштував істерику і закомандував іти додому. Дружина вихопила нашу доньку з рук у мами і мовчки пішла в кімнату. Я взяв на руки сина і попросив маму піти.

Не знаю, що тепер робити. Моя дружина дуже розсерджена на свекруху. Та й я сам не в захваті від того, що сталося. Ми після цього випадку дітей три дні до тями привести не могли. Невже було так важко просто дотримуватися інструкцій?

You cannot copy content of this page