Бабуся була фанаткою чистоти, а ще вона любила приймати гостей, але разом із ними в дім приходила різна енергетика…

Моя бабуся говорила, що домашні замовляння на удачу допомагають від усіх бід. Для неї це було своєрідним ритуалом, який необхідно проробляти щотижня.

У дитинстві я не розуміла, навіщо це потрібно і що за магічні слова промовляє бабуся під час прибирання. Втім, я і зараз ставлюся до цього скептично.

Однак часи нині такі, що починаєш вірити у все, що хоч якось може покращити життя. Бабуся любила називати дім своєю обителлю. І це справді було так. У бабусиній квартирі я почувалася дуже затишно і тепло.

Там завжди все блищало і пахло. Бабуся була фанаткою чистоти, а ще вона любила приймати гостей, але разом із ними в дім приходила різна енергетика. І далеко не завжди вона була хорошою.

Бабуся вірила, що люди, які відвідують її обитель, виснажують її в енергетичному плані. А це означає, що можна позбутися удачі або фінансового благополуччя.

Замовляння на удачу

Щоб цього не сталося, бабуся використовувала домашні замовляння на удачу. Суть цього ритуалу в тому, щоб виконати певні дії та вимовити потрібні слова.

Наприклад, повернути удачу в дім можна, просто правильно помивши підлогу. Мити підлогу потрібно строго у напрямку з кутів у центр кімнати. В останню чергу важливо вимити коридор, починаючи від вхідних дверей.

Воду, якою будете мити підлогу, виливайте виключно в унітаз, навіть якщо живите в приватному будинку. Поки ви будете мити підлогу, вголос промовляйте такі слова:

По коморах, по кутах, багатство, іди до мене, залишся в моєму домі.

Не покинь його ні з моєї вини, ні з чужої.

Копись, накопичуйся, грошики до грошиків додавайтеся.

Моє слово, мій дім, мій закон. Істинно.

Цей ритуал можна проводити в будь-який період дня. Головне – не робити цього після заходу сонця. Також немає прив’язки до фази Місяця. Робіть цю практику тоді, коли розумієш, що ви і ваш дім цього потребують.

Замовлення для залучення грошей

Якщо ви переживаєте фінансові труднощі, спробуйте привернути в дім гроші за допомогою ще одного замовляння. Для цього розсипте по всій квартирі монети і дайте їм полежати рівно добу.

Після цього зметіть їх за допомогою нового віника. І примовляй при цьому: “Гроші підмітаю – багатство вітаю, буду я багата і вся в злата”. Наступні три дні гроші потрібно зберігати в лівому кутку кімнати, де зазвичай зберігаєте свої заощадження.

Якщо ви тримаєш гроші в банку, тоді орієнтуйтеся на дорогоцінні речі в будинку. Наприклад, золоті прикраси. Коли мине три дні, помістіть весь дріб’язок у банку і закрийте її герметичною кришкою.

Її можна закопати або ж просто зберігати у квартирі, але в жодному разі не варто її відкривати. Якщо ви розіб’єте банку, можна накликати на себе біду, пов’язану з фінансами.

You cannot copy content of this page