Бабуся могла лежати на балконі і дивитись телевізор, мама прибиралася

Моя бабуся, здається, харчується людськими емоціями і досі труїть життя своїх дітей та онуків. Адже насправді є такі люди, яких називають енергетичними вампірами.

Моя бабуся жорстока людина її характер і вчинки досі неможливо зрозуміти, як людина може бути такою.

Вона наймолодша була в сім’ї, могла розбити голову ложкою старшій сестрі і їй би жодного слова не сказали батьки, до речі вона самого дитинства росла жорстокою.

Бабуся мою маму народила у 16 ​​років, але перед весіллям, а після народження мами мій дідусь з нею розлучився, причину точно не знаю, може через її характер.

Одружився він потім на іншій, але бабуся звинувачувала чомусь маму, що через її народження він її покинув.

Мама почала отримувати від бабусі вже з семи років. Жили вони тоді добре, холодильник постійно був повний, відкривай і їж що завгодно бабуся ходила в золоті.

Звичайно, на все це заробляла бабуся сама, але мамі вона не купувала нічого з одягу, вона могла доношувати речі по кілька років навіть після когось, хоча можливість дозволяла бабусі одягати її нормально, просто вона цього не хотіла.

Бабуся вдруге вийшла заміж, коли моїй мамі виповнилося 10 років, і народилася моя тітка. З 10 років бабуся почала їй виганяти з дому під зливу і дощ в одній нічні, і якщо спробуй хтось із знайомих або сусідів її притулить бабуся йшла і лаялася, з чого це вони пустили її до себе додому.

Вона любила випити, мама кроками могла розпізнати, що йде бабуся і в якому вона стані, могла розбудити дитину пізно вночі (мою маму) і змусити прати її улюблену блузку, хоча чистих речей у шафі навалом.

Або перевернути всі речі в шафі заради кофточки, яку вона могла дістати з краю, але вона робила на зло, щоб мати складала все наново.

Коли молодшій дочці виповнилося 2 роки, вона і на неї переключилася. Приходила після роботи і могла бути сплячою дитиною ременем за просто так, природно мама закривала собою і захищала сестру, але мамі найбільше діставалося.

Мама прибирала до блиску все вдома, щоб її бабуся відпустила на 30 хвилин пограти у дворі, і варто їй бути на вулиці, бабуся кликала її додому нецензурними словами.

Сусіди вже знали її характер і шкодували дітей. Бабуся могла піти до сусідки за сіллю, і якщо в неї чоловік вдома чи гості, спеціально наговорити гидоти чи голосно, щоб чоловік її чув, вигадати історію про коханця за його відсутності. Та бідна потім отримувала від чоловіка і не доведеш те, що бабуся все придумала.

Якось сусіди написали листа батькові про матір, в яких умовах вона живе і як бабуся її мучить. Тоді бабуся та дідусь мами забрали її потай до Німеччини, вона пробула там, може півроку, до неї добре ставилися і на той момент вони навчили її багатому доброму, просто простим людським вчинкам вони були добрими добрими людьми.

Тоді моя бабуся приїхала за нею, хотіла забрати її назад, ті дали їй вибір залишитися або поїхати, мама, звичайно, хотіла залишитися, але раптом вона побачила сестричку і будучи сама 11-річною дитиною вона злякалася за сестру і зрозуміла, що їй потрібен захист від такого монстра. Вона поїхала додому.

У школі вчителі не були зацікавлені мамою, адже вона була як обірванка, зате вони мали інтерес до дітей, у яких батьки військові або займали хороші пости.

Але був випадок, коли вона запросила однокласників до себе додому, вони неохоче пішли, але коли вони зайшли додому, були здивовані, як вона живе зі словами: «Це ти тут живеш?». Вони чекали чогось іншого, оскільки судили з одягу.

До 14 років мама навчилася шити сама, зі старих речей або просто шматків тканини, вона шила такі речі або просто зі старого робила нове, і всі були захоплені і ставили питання, звідки ж вона могла купити одяг.

Бабуся могла лежати на балконі і дивитись телевізор, мама прибиралася, перед нею лежав буханець хліба з ковбасою, вона кликала нецензурними словами маму, щоб вона кинула всі справи і просто зробила їй бутерброд.

Розповім один випадок, і ви вже зрозумієте, яка людина моя бабуся. В один день мама вже не могла терпіти і випила оцту і почала задихатися бабуся просто вигнала її у під’їзд на прохання сусідів викликати швидку вона просто стрибала на мамі, все обійшлося, але після цього випадку бабуся навмисне організувала похід на шашлики та взяла її знаючи про те, що мама не могла їсти, щоб та слиною виходила.

Мама мало не щодня приносила букет троянд, але вона навіть не звертала на це. Мама була гарною дівчиною з довгим русявим волоссям до пояса висока і струнка, але через бабусю у неї були комплекси, і коли її доглядали хлопці з хороших сімей, але вона уникала їх, бо бабуся б її зганьбила б і їй була соромно, знайомити з такою матір’ю. Вона так їй і не дала одружитися нормально.

Вона просто може людину до істерики довести і при цьому знає, як і що сказати, довести людину до такого стану, щоб вона кидалася на неї, а вона від цього кайфує.

Могла зятю сказати, що у доньки коханець, а потім він тітку лупив, а вона стояла і посміхалася . Досі вона мучить тепер мою тітку та її дітей, оскільки ми з нею не живемо.

Скільки вона крові попила тітці і онукам, я зрідка їжджу в гості, мене вона образити не може, я виросла і відсіч дати можу їй і намагаюся просто не вестися на її слова, хоча мені теж не мало діставалося в дитинстві.

Вона постійно проклинає і бажає нам нещастя і багато поганого, для неї роблять все, що вона хоче, але це не цінує і таких дітей, які від неї не відмовилися і дивляться за нею.

Одне я знаю, коли її не стане, ніхто не плакатиме, хоча вона переживе всіх нас ще, і часом здається, що в ній сидить демон. Багато чого ви не зрозуміли, але мені легше я розповів.

You cannot copy content of this page