Бабуся спочатку відмовчувалася, розповідаючи про погане самопочуття, але потім таки сказала правду – вся біда була в моїх фіалках. Виявляється, ці квіти краще не вирощувати вдома.

Я самотня дівчина, але живу у власній квартирі у місті. Я обожнюю вирощувати вдома квіти. Чого тільки на моїх підвіконнях не має, але найбільше фіалок. Ці тендітні квіти мене заворожують своєю чарівністю та ніжність, а їхнє розмаїття дозволяє зібрати цілу колекцію.

Якось моя старенька бабуся захворіла та їй треба було потрапити до лікаря у місті, тому я радо запросила її до себе, поки триватиму обстеження. В перший же день я помітила, що в неї настрій зіпсувався як тільки вона зайшла до моєї квартири.

Спочатку я вирішила, що це через довгу та виснажливу дорогу, але минулу кілька днів й ситуація не змінилася. Я наважилася поговорити з нею. Бабуся спочатку відмовчувалася, розповідаючи про погане самопочуття, але потім таки сказала правду – вся біда була в моїх фіалках.

Виявляється, ці квіти краще не вирощувати вдома. В них досить важка енергетика, яка може руйнувати сімейне життя, енергетично впливає на чоловіків, змушуючи їх зраджувати, витягує з людини сили, провокує скандали і сварки, а також випромінює жіночу енергетику, забираючи її господині дому.

А я й не здогадувалася, що мої улюблені квіти – це квіти самотності. Після того, як бабуся поїхала, я продала свою фіалкову колекцію.

You cannot copy content of this page