Бабуся вчила мене, щоб гроші повернулися, та ще й своїх побратимів прихопили із собою, потрібно вимовити чарівний шепіт…

Гроші – це енергія, яка повинна не застоюватися, а циркулювати. Від цього добробут буде тільки зростати. Мудра бабуся розповіла про шепіткі на гроші, які тільки посилять енергію достатку і допоможуть витраченим фінансам повернутися.

Щоб грошовий потік функціонував, гроші мають бути в побуті. Завжди приємно витратити на себе коханого. І робити це потрібно з радістю і вдячністю, тоді фінанси будуть поповнюватися і збільшуватися.

Крім витрат хочеться і щоб гроші приходили, і щоб їхня кількість перевищувала витрати. Бабуся вчила мене, щоб гроші повернулися, та ще й своїх побратимів прихопили із собою, потрібно вимовити чарівний шепіт.

Робити це варто саме в той момент, коли доводиться розлучатися з ними, віддавати їх у чужі руки. Тобто коли розплачуєшся ними або даєш гроші в борг. Говорити ці шепіткі можна в будь-який день, вони універсальні.

До речі, працюють вони не тільки з готівкою, а й із банківськими картами. Ось, власне, сам шепіт: “Як люди повертаються до себе додому, так і ти, мій грошику, ходи за мною. Ходи, плодись, назад у мій дім повернись. Ключ, замок, язик. Хай буде так!”

І ще один: “Двері відчиняються, двері зачиняються, а (своє ім’я) з чим задумано повертається. Хай буде так!” Вимовляти його потрібно перед виходом із дому, за покупками. Шепіт говори прямо, на вхідні двері.

А цей шепіт варто проговорити, якщо купуєте новий гаманець. Тільки-но зробили покупку, покладіть в портмоне маленький шматочок червоної тканини і скажіть: Грошики водиться, не закінчуються, а тільки прибувають”.

Тканина завжди повинна залишатися в гаманці: саме вона буде притягувати гроші. Тільки ось у цих шепотів є парочка правил, щоб вони працювали на славу. По-перше, це не крик душі, а шепіт, тому вимовляти слова треба тихо.

По-друге, не можна читати з аркуша, слова ці потрібно говорити по пам’яті. Тому вивчіть їх напам’ять, щоб вони були в голові! По-третє, ця проста побутова магія не працює без віри.

Віри в успіх того, що ви вимовляєте. Ключі до успіху і багатства криються в підсвідомості! І це важливо зрозуміти й засвоїти, якщо хочете жити в достатку.

You cannot copy content of this page