Бабуся заповідала, що від таких речей варто позбуватися. До речі, діло йде до весни, тому якраз саме час зайнятися цим питанням…

Життя в бідності не приваблює жодну людину. Адже навіть якщо хтось і не прагне багатства, то він принаймні не зацікавлений жити в злиднях. А тому не дивують люди, які наполегливо трудяться, щоб жити в достатку.

Звісно, багато людей скептично ставляться до того, що на благополуччя можуть впливати якісь незримі закономірності. Бабуся казала мені, що не варто бути таким легковажним.

Вона казала, що сміття та непотрібні речі буквально крадуть енергію та витягують гроші. Бабуся заповідала, що від таких речей варто позбуватися. До речі, діло йде до весни, тому якраз саме час зайнятися цим питанням

Пошкоджений посуд

І тріснута тарілка, і каструля без ручки, і навіть надбита улюблена чашка повинні відправитися на звалище. Бабуся казала, що такий посуд навіть вдома зберігати не варто, не кажучи вже про те, щоб користуватися ним.

Розбите скло

Пошкоджені скляні речі, які знаходяться вдома, здатні блокувати будь-які позитивні зміни мешканців. Найнебезпечніші в цьому плані дзеркала, адже вони здатні почати затяжний період застою та забрати енергію та сили.

Порожні гаманці та скарбнички

Навіть у старій і всіма забутій скарбничці мають дзвеніти хоча б кілька монет. Так само, як і в будь-якому гаманці має бути присутня хоча б одна купюра. Причому номінал не важливий. Важливо тільки те, щоб ці гроші мали цінність.

Годинник, що не працює

Небезпечний атрибут, якого потрібно якнайшвидше позбутися. Годинник, що зупинився, блокує будь-який розвиток, будь-який рух уперед. Не дивно, що і на достатку сім’ї він позначається тільки в гірший бік.

Інший мотлох

Останнім пунктом варто згадати найрізноманітніше сміття – речі, які не мають для господарів жодної цінності. Це може бути зламана побутова техніка, старі журнали і газети, непотрібний одяг та інше.

Усе, що займає місце, але не приносить користі варто викинути. Так простір звільниться для чогось нового, для змін на краще. А це дасть благополуччю шанс зазирнути у затишне житло.

You cannot copy content of this page