Більшість реально вважає його «порожнім мажором», як висловилася колишня

Ми з братом живемо у багатій сім’ї. І те, що ми завжди звикли отримувати бажане, не докладаючи жодних зусиль, швидше за все, вплинуло на нас негативно.

Безтурботний спосіб життя став звичкою. Іноді хочеться щось змінити, але не вистачає сміливості. Брат взагалі звик не відповідати за свої вчинки, він не думає, що через його швидкоплинну забаганку хтось може страждати.

Він якийсь час зустрічався з дівчиною. Я б не сказала, що він так сильно любив її, швидше це було одне з його захоплень. Він постійно дарував їй дорогі подарунки, возив її відпочивати тощо.

В результаті вона його все одно покинула, сказавши, що ніколи його не любила, а просто скористалася ним.

Спочатку він не міг навіть повірити в те, що вона йде від нього і вирішив, що дівчина просто хоче більше грошей та подарунків.

Але вона сказала йому, що втомилася від нього, і що більше не хоче зустрічатися з «порожнім мажором». І це його сильно зачепило. Він вирішив, що всі жінки такі та їм потрібні лише його гроші.

Після цього він став поводитися огидно, почав сильно пити і цілими ночами гуляв клубами. Познайомився із повіями. Він стверджує, що вони хоча б чесні та не приховують, що хочуть лише грошей.

Нещодавно у нас з’явилася нова хатня робітниця, молода дівчина, майже одного віку зі мною. Вона навчалася заочно, їй дуже потрібні були гроші, і вона вирішила трохи підробити.

Я з нею спілкувалась і зрозуміла, що вона дуже хороша і скромна дівчина. Спочатку все було добре, їй подобалося у нас працювати, але за кілька тижнів дівчина звільнилася, не пояснивши причину, і була дуже засмучена.

Незабаром після цього брат признався мені, що вона пішла через нього. Виявилося, що він грубо чіплявся до неї і хотів з нею переспати.

Коли дівчина дала йому зрозуміти, що вона не згодна, він став пропонувати їй гроші і сказав: «Тобі ж потрібні гроші. Яка різниця, як ти їх заробиш?». Вона відмовилася та звільнилася.

І я просто шокований своїм братом. Я знала, що він звик завжди добиватися свого, але це вже надто. Мені шкода дівчину та соромно за свого брата.

Тепер він і сам жалкує про свій вчинок, його мучить сумління. Він каже, що тоді був п’яний і не розумів, що творив, а дівчина йому справді подобалася, і він хотів її.

Я не знаю, що робити у такій ситуації. Розумію, що він не правий, але все ж таки він мій брат і я повинна підтримувати його. Але не хочеться, щоби таке повторилося.

Адже в душі він добрий, така поведінка викликана тим, що з ним самим погано обійшлися і тепер він не вірить нікому. Більшість реально вважає його «порожнім мажором», як висловилася колишня.

Думаю, що це так вплинуло на нього. Але я знаю, що він то порожній. Він особистість. Так, він робить помилки, але хто їх не робить? Я думаю, що перш ніж вішати на людину ярлик «порожній мажор» слід подумати, а чи це не сприяє тому, що він справді таким стане?

You cannot copy content of this page