Боюся, що поки буду в мами він знайде когось, а я з дитиною так і залишуся у мами

Живемо з чоловіком із його батьками, синові лише 2 місяці. Відносини зі свекрами дуже натягнуті, але жити окремо поки що не виходить.

Чоловік працює один, зарплата маленька, та й ту часто затримують. У мене одна мама, яка живе в іншому місті, допомогти теж особливо не може.

Справа в тому, що батько чоловіка звик, що він голова сім’ї, і вимагає, щоб його слухали, у тому числі і я.

Але в мене є власний чоловік, чому я маю підпорядковуватися практично чужій мені людині? Все йому не так, усім незадоволений, навіть онуком, який, за його словами, заважає йому висипатися.

І в цьому, звичайно ж, винна я. Мало того, що я постійно з маленькою дитиною, так ще й усі домашні обов’язки на мені, адже я вдома сиджу. Я маю прибрати та приготувати вечерю на всіх, а є у мене на цей час чи ні, нікого не цікавить.

Чоловік мовчки все терпить, бо одного разу батько йому сказав: «Командуватимеш у себе в домі, а тут я господар». Свекруха теж намагається йому не суперечити, звикла за роки подружжя робити так, як велить чоловік.

Я не розумію таких стосунків у сім’ї, чому потрібно утверджуватись дорослому чоловікові за рахунок слабких та користуватися нашим безвихідним становищем?

Мені все набридло, мама пропонує приїхати з дитиною пожити в неї хоча б півроку, але як я залишу чоловіка одного. Боюся, що за цей час він знайде когось, а я з дитиною так і залишуся у мами.

Зі мною він не поїде, роботи там для нього немає, а тут хоч якийсь заробіток. Як батьки чоловіка не розуміють, що таким своїм ставленням можуть розбити нашу сім’ю? Невже їм байдуже, як скластися життя їхнього сина?

You cannot copy content of this page