Будь-який предмет у будинку несе в собі енергетику. Якщо навчитися правильно керувати енергетикою, тоді в домі буде повний порядок і гармонія…

Чутливі люди більш чутливі до найменших змін у житті. Вони гостро реагують на настрій у родині та якісь негаразди. Якщо хтось із домочадців має підвищену чутливість, потрібно виконувати одне просте правило. Найкраще, якщо це правило стане звичкою і ніколи не буде порушуватися.

Щоб уникнути домашніх неприємностей і сварок, ніколи не залишай ніж на столі. Якщо хочете, щоб в домі панували гармонія і затишок, то завжди намагайся прибирати зі столу на кухні або просто в будинку ніж.

Ніж на столі

Наявність ножа на столі може спотворити атмосферу в домі, що призведе до скандалів і лайки. І річ тут не в самому ножі як у предметі. Вся справа в енергетиці, яка йде від нього. І чутливі сприйнятливі люди дуже сильно реагують на гострі ріжучі предмети.

Один погляд такої людини на ніж може викликати негативний імпульс і вплинути на атмосферу будинку. Річ у тім, що ніж має двоїсту натуру. З одного боку, це предмет, який допомагає нам приготувати їжу, порізати хліб. А з іншого боку, саме ніж найчастіше стає знаряддям, що приносить біль.

Більшість злочинів, які відбуваються на побутовому рівні, вчиняються саме за допомогою ножа. І тому чутлива людина відчуває небезпеку, яка йде від цього предмета.

Що не так із ножами

Побачивши ніж, у людини в підсвідомості спливають негативні емоції та асоціації з цим предметом. Починають відбуватися сварки і скандали в будинку. Тому, щоб їх уникнути, завжди потрібно прибирати ніж.

Найкраще, якщо у ножів буде спеціальне місце на кухні. Це може бути шухляда або підставка. Бажано, щоб підставка приховувала все вістря ножа від очей. Тоді це буде безпечно як на фізичному, так і на емоційному рівні.

Намагайтеся завжди прибирати ніж відразу після його використання. Ніколи не залишай ніж на ніч на столі. Тоді в домі пануватиме гармонія і затишок. Це ж правило стосується й інших гострих предметів, що нагадують ніж.

Ножиці, канцелярські ножі та інші гострі предмети. Усі вони несуть енергетику небезпеки, і їх потрібно прибирати. Це підвищить безпеку будинку в усіх відношеннях.

Також дуже важливо прибирати гострі предмети, якщо в будинку є діти або тварини. Вони можуть ненароком поранити себе або оточуючих, що теж внесе негатив і небезпеку.

Будь-який предмет у будинку несе в собі енергетику. Якщо навчитися правильно керувати енергетикою, тоді в домі буде повний порядок і гармонія. Головне – вміти прислухатися до себе й чути домочадців, якщо їх щось турбує.

You cannot copy content of this page