Через те, що я перестала накривати пишні столи рідні від мене відвернулися

Цьогоріч дуже сильно посперечалися з чоловіком, і я вийшла як завжди крайня. А все тому, що на носі Новий рік, свята, Різдво, а в мене ні настрою ні хисту до тих баняків та до тих порядків немає.

Мені 40 років, я давно вже не дівчинка, діти виросли, і вперше я захотіла провести свята в компанії своїх друзів. Все життя я пекла, прибирала, пригощала, втішала та жертвувала соьою.

Чоловік протестував як міг, ще тільки ніжкою не тупав і в істериці не кричав. Ми завжди їдемо на святки до його мамці, а тут невістка старша такий приклад показує. Ніц на те не сказавши, я все ж записалася до перукарки, підготувала собі меню на свято і оголосила, що хто хоче, той може їхати і святкувати до мами.

Останнім часом у нас з чоловіком все було не дуже гладко, і тому мені б трішки проявити розуму та жіночої хитрості, та ж ні, чогось не хочеться відступати. Цьогоріч буде без котлет та мутного студенцю матері.

Я все доросле життя мріяла про спокій, хотіла бути красивою, з манікюром і зачіскою, і мені ніхто не завадить, так чоловіку і сказала. Так мене вже оголосили персоною “Нон Граду”.

Та нічого, за кілька днів я поїду в село, і як наведу там ті їхні порядки, вони ще не раді будуть, що мене бажали бачити. А Новий рік всеодно дома зустріну, гарною, без котлет.

Чоловік гнівається не на жарт, каже що я роблю щ мухи слона,адже один день в році можна і біля плити постояти. А я не можу себе пересилити, може я погана жінка, погана господиня.

Та мені образливо до сліз, хоч стій та вий від такої неповаги і нерозуміння. Діти теж не підтримали, вони ж звикли на все готове їхати, а тут треба вже в своїх хатах столи накривати, а не маминою ласкою користуватися. Вони зговорилися проти мене, навіть вирішили мене не вітати. Мені так образливо.

Всім дівчаткам, хочу сказати, що якщо родичі чіпляються, а настрою готувати їм “поляну” немає, то і не треба. Я от що зробила, і ви робіть. Купила на стіл рибки червоної, мандарин, цукерок, зроблю салат, та й по тому. Прошу, підтримайте мене, хто згоден з тим, що стояти цілий день біля плити, щоб 1 січня все доїдати – погана ідея.

Як ви збираєтеся святкувати Новий рік, в чому і за яким столом? Поділіться, може і я щось корисне візьму. А то входиш в Новий рік не з свіжою головою, а думками, хто це буде прибирати і що я забула ще на стіл поставити. Прийму будь яку критику.

You cannot copy content of this page