Чоловік влаштував справжнє стеження та ще й з погонею за мною

Я думала таке тільки в блокбастері буває, надивившись серіалів, я вирішила, що за мною хтось слідкує. Не повірите, але мені справді було не по собі, таке відчуття, наче хтось ходить за мною, фотографує мене і все таке.

Навіть повертаючись з роботи додому я намагалася йти по тим вулицям де гарне освітлення і багато людей, але оминати великі і широкі дороги, бо один автомобіль мені взагалі життя не давав.

Розповіла все чоловікові, а він тільки засміявся. Спитав щось про марку машини, а ще запитав номера. Я не запам’ятала, адже весь цей час машина трималася на відстані від мене.

Через 2 тижні такої сліжки я мало з розуму не зійшла. В моїй голові поселилася маса думок, а крім того чоловік став якимось відстороненим, більш дратівливим і неуважним.

Він постійно телефонував в той час, коли в мене уроки, не захотів, щоб я йшла на водіння і навіть грошей на манікюр не дав.

До моєї зарплати 2 тижні ще, ось я і хотіла поки знижки, зробити. Але найгірше те, що ці слідкування не зупинялися. Донька сказала, що за нею такого не спостерігалося, але одного разу, коли ми сиділи з нею в кафе, все знову повторилося.

Тоді я вийшла з кафетерію і зрозуміла, що слідкування за мною. Я дійшла до магазину, зайшла в середину, а вийшла з іншого виходу. Очам своїм не повірила, з машини обережно визирнула моя подруга.

Тут вже їй було не відвертітися. Виявляється її мій чоловік найняв, бо думав, що я бігаю в гречку. Чоловіка зрозуміти можна, він в мене завжди ревнивим був, хоча це неповага до мене повна.

А от як вона могла так зі мною вчинити. Так, їй треба гроші, вона сама виховує дитину, але за тих 10 тисяч, які чоловік мав би витратити на слідкування за мною і ще 5 за оренду авто, можна було щось купити корисне в будинок.

На крайній випадок, якби вона попросила, я б не відмовила, так би дала грошей, чи позичила. З рештою, я обурена такою поведінкою близьких людей.

Але я посміялася, зробила вигляд, що нічого не зрозуміла, і подумала, що це жарт. На ранок в мене дозрів план. Я тихцем зібралася на роботу, а сама взяла відгул і зняла номер в готелі.

Звісно моя подруга поїхала за мною, я поводила себе впевнено і робила вигляд, що вперто її не замічаю. А потім просто лишила двері номеру відкритими.

Я не сумнівалася, що вона подзвонить чоловікові, аж надто вона хотіла вислужитися перед ним. В номер я зайшла вже тоді, коли вони були там разом. Нічого такого, вони просто розгублено стояли.

Тепер мене чекає важкий судовий процес з розлученням. Сподіваюся, що він виніс якийсь урок з цього всього.

You cannot copy content of this page