Це була вона. Жінка, яка повільно, але впевнено руйнувала мій шлюб, поки я нічого не підозрювала

Минулого тижня ми відзначали день народження чоловіка. Богдан покликав знайомих і колег з роботи, близьких друзів і пару однокласників.

В кафе було багато незнайомих мені людей. Та й я була дуже зайнята тим, щоб на столах всім вистачило закусок і напоїв.

А посеред свята я побачила, як чоловік розмовляє в куточку з брюнеткою в сукні з розрізом до стегна.

Ми разом вже 7 років. Одного разу чоловік мені зрадив. Це було 4 роки тому на зустрічі випускників. Зі школи Богдан був закоханий в однокласницю, з тих пір пройшли роки.

Люди змінилися, більшість одружилися і народили дітей, хтось виїхав за кордон. Але на зустрічі випускників Богдан її знову зустрів.

Виявилося, що чоловік не переставав думати про ту дівчину, навіть коли одружився зі мною. А на зустрічі випускників він знову її зустрів і провів з нею ніч в готелі.

До того моменту моє життя в шлюбі здавалося казкою. А потім Богдан зізнався в зраді. Він клявся, що більше так ніколи не вчинить, що це було якесь помутніння, і всьому виною ностальгія.

Я вірила чоловікові, тому що до його зради ми ніколи не брехали одне одному і були щасливі. Чоловік всіляко намагався загладити свою провину, іноді я жартую, що шлюб став приємнішим саме після його зради.

Богдан дарує мені квіти, часто готує сніданок у ліжко, наполягає на тому, щоб я нічого не робила по дому. Через роки два я і забула про те, що трапилося.

Все було добре. Тільки Богдана стали часто відправляти у відрядження по роботі. Я не підозрювала нічого, навпаки, пишалася ним. А потім сталося прозріння на його 40-й день народження.

Поки я була зайнята гостями, переживала, чи вистачить закусок, Богдан кудись пропав. Потім мене покликала знайома і вказала пальцем в дальній кут залу. Там Богдан мило розмовляв з грудастою брюнеткою в золотій сукні.

У мене ноги підкосилися. Це була вона. Жінка, яка повільно, але впевнено руйнувала мій шлюб, поки я нічого не підозрювала.

Після свята я влаштувала чоловіку прочухана. Він не спростовував мої підозри. Я була права. Весь цей час у відрядженнях він зраджував мені з тією жінкою.

Замість того, щоб просити вибачення, Богдан почав мені пред’являти дурні претензії. Мовляв, я не цікавий співрозмовник, і одягаюся я, як простачка. А в ліжку я ніяка.

Виявляється, чоловік брехав мені всі ці роки. А найгірше те, що він завжди вважав мене низькосортною жінкою.

You cannot copy content of this page