Це повинна знати кожна жінка, особливо в ці часи: Три життєві ситуації, в яких не варто ворожити на майбутнє

Три життєві ситуації, в яких не варто ворожити на майбутнє.

Кожен із нас хотів би знати про майбутнє трохи більше. Для цього існують різні ворожіння. Виявляється, бувають ситуації, у яких ворожити на майбутнє не рекомендується. Саме про них і розповіли експерти у галузі біоенергетики.

Існує безліч різних ворожінь на майбутнє: на картах, на бобах, по книзі, по дзеркалу і так далі. Якщо ви хочете, щоб ворожіння було ефективним і точним, не проводьте його в моменти, про які написано далі.

Поганий настрій

Наприклад, ви втомилися, або посварилися з кимось із близьких. У такі хвилини краще не думати про майбутнє і в цілому не здійснювати жодних ритуалів, не проводити ворожіння. Канал, який відповідає за зв’язок сьогодення з майбутнім, у такі моменти закритий, або надсилає спотворені нашою свідомістю сигнали. Точність ворожінь дуже низька, а деяких ворожіння можуть пустити по помилковому сліду.

Намагайтеся ворожити тільки в ті дні та години, коли ви в хорошому настрої та настрої. Це підвищить точність ворожіння, а також допоможе зробити їх ефективнішими загалом.

Хвороба та втома

Під час будь-якої хвороби наше біополе стає слабким і не готовим до ворожіння. Більше того, немає відповідного настрою, про який було написано вище. Коли біополе слабшає, точність ворожіння знижується. Зв’язок із центром достатку Всесвіту та його енергетичним початком стає менш суттєвим.

Під час хвороби людина не повинна гадати, тому що неточні ворожіння можуть засмутити і увігнати в зневіру ще сильніше. Експерти наполегливо не рекомендують гадати на майбутнє після важкого робочого дня під час сильної втоми.

Серйозний конфлікт

Якщо у вас зовсім недавно відбулася сварка, краще відкласти ворожіння до того моменту, коли стосунки з людиною налагодяться. Зменшити точність ворожінь може будь-який конфлікт, особливо з малознайомою людиною. Справа в тому, що вас можуть наврочити, наповнити негативною енергією. Це зіпсує і порушить ваш зв’язок із вищими вібраціями світобудови. Будь-яке ворожіння стане не таким точним, яким має бути.

Які дні для ворожіння підходять найкраще

Найкращий стан розуму та душі для ворожіння на майбутнє – спокій та оптимізм. Ворожіть у неділю або будь-який інший вихідний день. Плануйте це заздалегідь, щоб налаштовуватись на оптимізм.

Дуже добре проходять ворожіння у день народження, на Новий рік, а також у спеціально відведений для цього час церквою святки.

Пам’ятайте, що ворожіння – це не розвага, а досить серйозний ритуал, який не варто проводити щодня. Згідно з прикметами та дослідженнями езотериків, чим рідше вигадаєте, тим точніше ці ворожіння стають.

You cannot copy content of this page