Цей урок я запам’ятала на все життя. З того часу я стала обачніше, а моя поведінка змінилася

Один мій колишній хлопець добряче провчив мене. Він майже рік готував план, який дуже майстерно втілив у життя. З того часу ми не спілкуємося, але й я інакше ставлюся до людей.

Так вийшло, що я дуже важко розходилася зі своїм хлопцем. Ми жили разом, тому прощання було довгим та витрясло з мене душу. Згодом я познайомилася з хлопцем. Він був старший за мене, розлучений та мав дитину. Я йому дуже сподобалася, тому він запропонував мені спробувати побудувати стосунки.

Я б не сказала, що хотіла того, але мені було дуже погано й таким чином я вирішила потішити своє его. Єдине, чим мене приваблював цей чоловік, – спів та гра на гітарі.

Стосунки в нас були дуже гарні. Півроку пролетіло з подарунками, квітами та романтичними жестами. Він неймовірно добре готував й мене до плити ніколи не підпускав. Мені здавалося, що я у раю і цей найкращий чоловік на планеті, але почуттів до нього в мене не було.

Наближався день народження Юрія. Він планував святкувати досить скромно, у колі друзів і, звичайно ж, зі мною. Залишалося до свята всього два дні, як мій колишній вирішив про себе нагадати. Він кілька годин вмовляв мене зустрітися. Я не знала, що робити, тому спитала поради в Юри. Він сказав, що не буде мені нічого забороняти чи радити, тому що я маю сама вирішити для себе, чи треба воно мені.

Я все ж таки зустрілася з колишнім. Він мене якимось дивом вмовив до нього повернутися. Я про це одразу ж розповіла Юрі. Він не сварився, а лише сказав, що то моє право. Але й з колишнім я була не довго. Ми розійшлися вже через чотири місяці.

Ще через два місяці мені знову написав Юра. Сказав, що не ображається і запропонував повернутися  до нього і я погодилася. Знову я потрапила у рай. Юрій жодним чином не виказував своє невдоволення моїм вчинком і я наївна думала, що все дійсно добре. Аж поки не підійшов його день народження.

Це мало бути свято в невеличкому закладі, де він планував влаштувати творчий вечір. Напередодні вечірки ми прийшли в місце, де мало бути свято, щоб дати завдаток, й вирішили там побути якийсь час. Нам принесли наше замовлення, ми поїли після чого Юрій сказав те, від чого мені мову відібрало: «Завтра на свято прийде моя дівчина, тому не влаштовуй скандалу, будь ласка». Я оторопіла. А хто ж тоді я? Звичайно, я розізлилася й почала сваритися. Він лише мовчки мене слухав, а потім сказав: «А що ти зробила на минулий мій день народження?» Встав та пішов геть, залишивши мене шоковану одну. Цей урок я запам’ятала на все життя. З того часу я стала обачніше, а моя поведінка змінилася.

You cannot copy content of this page