Ця інтрижка тривала всього тиждень, поки вона доглядала батька

Піти з сім’ї у 40 років та почати все з початку. Як на вашу думку, це дурість чи твердість характеру? Така реальна історія відбулася у сім’ї моєї подруги.

Моя найкраща подруга була у шлюбі зі своїм тепер уже колишнім чоловіком 22 роки. Шлюб у них був щасливий і добрий, подружжя любило одне одного, поважало, підтримувало і розуміло.

Вони разом виховали добрих дітей (20 та 21 рік). І ось, здавалося б, попереду в обох старість разом жити та радіти у теплі, коханні та затишку.

Що могло піти негаразд? За все їхнє сімейне життя за подругою був лише один грішок. Колись у них була в сім’ї криза, яку вони змогли подолати, але подруга не витримала труднощів і згрішила.

У неї трапився короткий роман під час догляду за хворим батьком у її рідному місті. Коханцем подруги був сусід батька.

Ця інтрижка тривала всього тиждень, поки вона доглядала батька, інтим був лише один раз, але вино турбота і залицяння коханця зробили свою справу.

Після всього цього подруга повернулася додому, з чоловіком стосунки налагодилися, і вона зовсім забула про ту інтрижку, хоча були й докори совісті та сльози у подушку та страшне почуття провини за зраду, хай і випадкову.

І ось через 10 років правда про той зв’язок якимсь чином вийшла назовні. Брехати не буду не знаю, як чоловік дізнався про зраду, але якось дізнався.

Вони намагалися зберегти відносини, але пробачити її зраду він не зміг. У результаті розлучення у 40 років.

Він із головою пішов у нову роботу, а вона впала у депресію. Діти помирити та допомогти не змогли, він не повернувся до родини.

На даний момент (через 2 роки) він зустрів іншу жінку, вони живуть разом і зовсім недавно розписалися. Подруга навпаки дуже сильно здала, у неї почалися страшні проблеми зі здоров’ям, з депресії вона вибратися так і не змогла, як ми з дітьми їй не допомагали, не підтримували. Вона зламалася остаточно.

Знаю, що багато читачів цієї історії зараз напишуть, що вся подруга отримала заслужено і по справедливості, але все одно її по-людськи шкода, вона не погана людина, хоч і дала слабину колись.

You cannot copy content of this page