Цю мудрість колись донесла до мене моя бабуся, вона була дуже мудрою жінкою і її поради завжди були влучними….

Ні для кого не секрет, що 2024 рік, має 29 лютого, а це означає, що він особливий. Явище досить рідкісне, все-таки не частіше ніж раз на чотири роки. Напевно, тому воно обросло численними забобонами і міфами.

З одного боку, це час підбиття підсумків. Час сісти і гарненько подумати про всі вчинені справи за чотири роки. Краще виписати на різних аркушах усі свої подвиги і всі свої помилки. А потім спалити ці записи.

Все це потрібно для того, щоб тверезим поглядом окинути останні кілька років свого життя і обернути силу високосного року собі на користь. 2024 рік – це час ухвалення чітких, доленосних рішень.

Чудова нагода для серйозних намірів і починань, яку було б сумно втратити. А ось сумнівам і дрібним справам в новому році не місце. Якщо довго вагатися перед тим, як щось почати, то краще не починати зовсім.

Цей рік хороший для здійснення чогось грандіозного. Можливо, саме час побудувати або купити свій будинок – перший або ж новий, не має значення. Головне, щоб це був вибір свого вогнища на найближчий час.

А ось переїзди, пошук орендованої житлоплощі та інші напівзаходи краще відкласти для інших, не високосних років. Чи можна одружитися? Потрібно! До речі, навколо одруження у високосні роки дуже багато забобонів.

Але насправді кращого часу просто не знайти. Оскільки це час для важливих рішень, саме час узаконити стосунки і започаткувати нову сім’ю. У високосний рік добре навіть відкривати власний бізнес.

Це рік, сповнений викликів і випробувань, але також багатий на можливості й удачу. Цю мудрість колись донесла до мене моя бабуся, вона була дуже мудрою жінкою і її поради завжди були влучними.

You cannot copy content of this page