Діти можуть побачити магію навіть у найбуденніших речах, адже їхній розум ще не забитий усілякими рутинними думками та тривогами…

Вже завтра всі будуть завершувати приготування до святкування Нового року 2024. Але зізнайтеся самі собі – чи є у вас бажання щось святкувати та ще й з розмахом, адже доведеться готувати та прибирати.

Напевно, лише діти відчувають по-справжньому святкову атмосферу у зимові свята. Вони ще не набралися життєвого досвіду і вірять у магію. Прекрасно, коли новорічні вогники дарують не думки про витрати.

Діти можуть побачити магію навіть у найбуденніших речах, адже їхній розум ще не забитий усілякими рутинними думками та тривогами. Я вважаю це головною причиною, через яку ми не відчуваємо радість від Нового року.

Наприклад, мої думки зараз лише про те, як же сильно я хочу у відпустку. 31 грудня мені б хотілося провести наодинці з собою. Можливо, приготувати собі смачну їжу або замовити піцу, зробити ванну з піною і почитати книгу.

Веселий серіал або фільм теж підійде. У дитинстві про підготовку до новорічної ночі дбали батьки. Це вони думали, що буде на столі, як викроїти гроші на продукти і подарунки…

Прибиранням квартири перед приходом гостей теж займалися вони. Можливо, часом просили пропилососити у квартирі або пил витерти. Решту часу можна було грати з друзями у дворі, дивитися телевізор і тягати смаколики.

Напевно, найважче зараз – це сміливо відповісти собі на запитання про те, чи хочеш ти дійсно відзначати якось свято. Саме зізнатися собі найскладніше. Можливо, тому що одразу відчуваєш старість, ніби вік нарешті взяв своє.

Впевнена, що багато хто насправді не відчуває новорічного піднесеного настрою, але посилено обманює себе, аби не “програти” віку. Адже бажання вірити у диво і не визнавати, що магії немає, так не хочеться.

You cannot copy content of this page