Діти та онуки почали захоплюватися мною. Я стала прикладом для них. Тому я можу лише порадити не боятися та пізнавати нове

Довгий час моїм життям були діти, потім онуки, але всі вони вже виросли. На пенсії я втратила свій сенс життя. Я не розуміла, що ж мені робити далі. У більшості моїх подруг сенсом життя став їх чоловік, але то якась залежність. На мою думку, вони просто бояться залишитися самі.

Я на все життя запам’ятала, що не варто лізти у чуже життя, якщо хочу зберегти гарні стосунки з дітьми. Я усвідомила, що треба жити лише для себе. Адже ніхто не знає, що буде далі. Я намагалася подорожувати, бо нові місця дарували незабутні емоції та враження.

Головний висновок, до якого я дійшла, це те, що я маю бути здоровою, а для цього потрібна хороша фізична форма та міцне здоров’я. Крім того, я не хочу стати тягарем для своїх рідних та бути немічною.

Мій новий сенс життя полягає у самому житті. Зараз активно займаюся здоров’ям. Я хочу підтримувати себе у формі, а свій організм у тонусі. Тому день в мене починається із зарядки і прогулянки на свіжому повітрі. Також я плаваю в басейн та знайомлюся з йогою. Головне знайти те, що подобається.

Діти та онуки почали захоплюватися мною. Я стала прикладом для них. Тому я можу лише порадити не боятися та пізнавати нове. Вік ніколи не має бути перешкодою для насиченого та щасливого життя.

You cannot copy content of this page