Поради

Дізналася, що не можна носити фото коханого у гаманці, викинула усі фотографії

А ти теж зберігаєш пам’ятне фото коханої людини у гаманці? У мене таке, наприклад, є. Щоправда, нещодавно я дізналася, що робити так не варто. Чому ж краще відмовитись від такої сентиментальності?

Пам’ятне фото

Для початку давай з’ясуємо, чому ми взагалі кладемо фотокартки близьких людей у таку, начебто, практичну річ, як гаманець. Психологи кажуть, що таким чином ми поводимося так, ніби людина на фотографії знаходиться поряд.

Наприклад, ми менше ризикуємо та зважуємо кожен свій вчинок. Спрацьовує ефект присутності людини. Це особливо важливо для тих, хто часто почувається самотнім. А для когось така пам’ятка слугує як оберіг. У важку хвилину достатньо поглянути на фото близької людини, щоб перевести дух і заспокоїтися.

А ще кажуть, що ми знаходимо власне відображення у інших людях. Це допомагає налагодити контакт з ними. Якщо хочеться відчути його знову, досить просто подивитися на фотокартку важливої для тебе людини.

Зрозуміло, ера паперових грошей і гаманців потихеньку йде. Їм на зміну прийшли кредитні картки та безготівкова оплата. Власне телефон став джерелом буквально всього. Там же зберігається неймовірна кількість фотографій, які можна будь-якої миті подивитися.

Однак мені здається, що звичайний гаманець з маленькою фотокарткою всередині має якусь особливу ауру. Правда, я так думала, поки не дізналася про прикмети і забобони, пов’язані з цим.

Чому не можна класти фото рідних людей у гаманець

Якщо ти цікавишся цією тематикою, то, напевно, знаєш, що гроші вбирають енергетику. Просто уяви собі, через скільки рук пройшли купюри, перш ніж потрапити у твій гаманець. Неймовірно! Фото, що лежить поряд з грошима, може увібрати ту ж енергетику, і ніхто не знає, буде вона позитивною чи негативною.

Кажуть, що таким чином можна накликати на близьку людину лихо, навіть не підозрюючи про це. Категорично забороняється класти в гаманець фотографії людей, що пішли з життя. Таке пам’ятне фото має руйнівну енергетику, яка негативно впливає на матеріальний добробут.

Також народна мудрість говорить про те, що в гаманці не можна носити фото коханої людини. Це може призвести до сварок та навіть розставання. Причому причиною стануть зовсім не гроші, а втрата емоційного зв’язку та потягу.

У народі також кажуть, що людина, фотокартка якої знаходиться у твоєму гаманці, буде нещасною. Причому зовсім не має значення, ким він тобі доводиться. Навіщо вкотре ризикувати?

До речі, краще не класти в гаманець чужі візитки та квитки на різноманітні заходи. А ще — неробочі кредитні картки: вони впливають на матеріальний добробут. Краще уникати прострочених лікарських рецептів. Вважається, що це може уповільнити одужання людини. Якщо ти знайшов чи виграв гроші, тримай їх окремо та не змішуй зі своїми кровно заробленими.

 

Вам також має сподобатись...