Для того, щоб перейти на новий графік сну, вистачить лише двох тижнів. Незабаром ти забудеш про брак часу….

Виявляється, спати можна зовсім не так довго, як ми звикли! Навчися керувати своїм часом, відведеним на сон, і ти не пошкодуєш. Звичайно, такі методи потрібно застосовувати тільки в крайніх випадках.

Наприклад, коли тобі необхідно багато чого встигнути, а часу на сон просто не залишається, але й інтересу заради можна поекспериментувати зі звичними фазами сну.

«Убермен цикл»

Цей цикл складається із 6-20 хвилин через кожні 4 години. Тобто при такому сні ти спатимеш 6 разів на день. «Убермен цикл» прийнято вважати дуже ефективним, оскільки завдяки йому люди почуваються здоровішими.

Крім того, люди зазвичай бачать дуже яскраві сни. Але не можна недооцінювати недоліки цього сну: якщо ти пропустиш хоч одну фазу сну, тобі загрожує пекельна втома.

Звичайний цикл

Включає 1 засипання раз вночі на 1,5-3 години і потім 3 рази по 20 хвилин протягом дня. Час після основного сну потрібно обов’язково розділити так, щоб перепочинки були через однакові проміжки часу. До такого графіка можна легко пристосуватися, бо він вважається режимом звичайної людини.

«Димаксіон цикл»

Включає чотириразовий сон по 30 хвилин кожні 6 годин. Люди, які випробували цей цикл сну, стверджують, що ніколи в житті не відчували такого припливу сил після пробудження. Хоча він дуже екстремальний, але його вважають одним із найефективніших циклів сну.

Двофазний цикл або сієста

Це 5 годин нічного сну, а потім 1 засипання посередині дня на 1,5 години. Для того, щоб перейти на новий графік сну, вистачить лише двох тижнів. Незабаром ти забудеш про брак часу.

You cannot copy content of this page