Для збереження взаєморозуміння у стосунках і залучення у квартиру позитивної енергії рекомендують регулярно користуватися різнокольоровими свічками…

Свічка – один із популярних стародавніх предметів, який часто використовують у магічних ритуалах. Її гніт у процесі обов’язково підпалюють, щоб ожила незвідана сила могутньої стихії. Магія свічки чиста і світла, вона допомагає добрим людям із благими намірами.

Її вогонь здатний захистити від зла, очистити дім від негативної енергії, привернути в сім’ю любов, гармонію та щастя. Якщо спробувати з її допомогою нашкодити людині, то це обернеться проти вас.

Магія свічки очистить дім від негативу

Коли відчуєте, що в домі накопичилося надто багато негативу, проведіть ритуал очищення. Звільняти житло від негативної енергії можна в будь-який зручний час. Щоб ніхто не відволікав від обряду, попросіть їх вийти на кілька хвилин. Для здійснення ритуалу потрібна воскова свічка.

Необхідно запалити свічку. Потім, починаючи від вхідних дверей, тричі обійти всі кімнати і підсобні приміщення в будинку. Рухатися потрібно за годинниковою стрілкою, нічого не пропускаючи. Пройдися всіма кімнатами.

В цей момент говоріть: “Негатив випалюю, для щастя місце звільняю! Удача на вогонь прийде, у дім мій увійде!” Обряд очищення може супроводжуватися молитвою, яку ви знаєте напам’ять. Вона посилить дію свічки.

Полум’я магічної свічки допоможе розв’язати фінансові проблеми

Нескладний ритуал посприяє поліпшенню добробуту й достатку в домі. Свічка має бути зеленого кольору. Як варіант: можна звичайну воскову свічку перев’язати зеленою стрічкою, адже зелений – це колір грошей. Свічку потрібно поставити на стіл і підпалити.

Потім розкладіть навколо неї монети, промовляючи таке: “Свічка багатству шлях освітлює, кожну монетку на дві множить!” Наприкінці замови не забудьте капнути воском на одну з монет і сховайте її в затишному місці.

Запалена свічка приверне в дім щастя

Спільні вечері та обіди дуже зближують людей. Магічна сила свічки, до допомоги якої можна вдатися на кухні, об’єднає сім’ю і додасть “вогник” у стосунки. Цей ритуал підійде як заміжнім жінкам, так і закоханим дівчатам.

З цією метою під час приготування улюбленої страви запали свічку й тричі повторіть: “Полум’я свічки живе мене зігріває, кохання та щастя в дім привертає!” Важливо: готувати їжу слід у гарному настрої!

Коли накриєште стіл, поставте у центрі палаючу свічку і ще раз прочитайте замову. Після цього кличте усіх за стіл.

Магія свічки захистить від заздрощів і неприємностей

Коли в сім’ї почастішали скандали і почалися неприємності на роботі, рекомендується виконати в будинку простий обряд. Оскільки вважається, що нечисть ховається по кутах, то їм слід приділити максимум уваги.

Для проведення ритуалу необхідно пройтися будинком із запаленою свічкою в руках, заглядаючи в кожен кут. У місцях, де свічка потріскує і димить, зробіть нею три хрестоподібні рухи.

Свої дії супроводжуйте словами: “Зло випалюю, з дому проганяю! Мир і гармонію в сім’ю повертаю, щастя і достаток у дім зазиваю!” Потім відкрийте вікна і провітріть приміщення.

Залишок свічки сховайте біля входу: він слугуватиме оберегом. Для збереження взаєморозуміння у стосунках і залучення у квартиру позитивної енергії рекомендують регулярно користуватися різнокольоровими свічками.

Їх можна запалювати з приводу або за настроєм, щоб магічне полум’я підтримувало в домі доброзичливу атмосферу. Також можна запалювати ароматні свічки: вони наповнять кімнату теплом і приємним запахом.

 

You cannot copy content of this page