Дотримуйтесь простих правил у 2024 році і всі негаразди обійдуть вас стороною….

Наступає новий 2024 рік. За китайським календарем це рік Зеленого Дерев’яного дракона, а ще це високосний рік. Через те, що у такому році лютий має 28 днів, він овіяний безліччю забобонів.

Зазвичай, це просто вигадки, щоб лякати, але дійсно є речі, яких краще уникати у 2024 році. До того ж до заборон високосного року додаються заборони від господаря цього року – Зеленого Дерев’яного дракона.

Дотримуйтесь простих правил у 2024 році і всі негаразди обійдуть вас стороною. Наприклад, у новому році не треба витрачати свій час на речі та людей, які не потрібні або в яких ви сумніваєтесь.

Це нездорово в будь-який рік для будь-якої людини, але у 2024-му така недбалість призведе до фатальних наслідків. Можливо, доведеться чекати наступного високосного, щоб їх нарешті виправити. А це, як-не-як, довгих чотири роки!

Не можна халатно ставитися до свого здоров’я, адже раз на чотири роки підвищується ризик епідемій. Також статистично зростає ймовірність стихійних лих. Тож буде краще, якщо ви заздалегідь розпишете планові походи до лікаря і відкладете гроші на ті процедури, які вдаряють по гаманцю найболючіше.

Не рекомендується багато літати на літаках, особливо в розважальних цілях. Річ не тільки в тому, що на високосні роки випадає більше авіакатастроф. Сам символ 2024 року досить буйний і ревниво ставиться до неба.

Дракон наділений крилами і панує в хмарах, а людина позбавлена такого привілею і має залишатися на землі. У цей час народжуються природжені лідери та ватажки.

Дитина, яка з’явиться на світ у наступному році, впевнено почуватиметься в соціумі, її цікавитимуть бізнес і політика, а також психологічні дисципліни. З цієї причини вкрай важливо дати їй можливість приймати рішення самостійно.

Якщо не задавити ці задатки в самому зародку, згодом вони зміцняться і в сім’ї з’явиться природжений командир і лідер думки. За таким легко йтимуть люди. То ж не варто боятися нового високосного 2024 року. Вірте у свої сили і все буде добре.

You cannot copy content of this page