Обережно з подарунками на свята. Деякі з них можуть стати фатальними

Варан, це дуже дика і непередбачувана тварина. Але зараз стало дуже модно дарувати таких тварин. Одному чоловікові подарували варана на якесь особливе свято.

Раніше він тримав в себе змій і інших тварин, але варана ще не мав. Він відносився до нього якось байдуже, як прикраса в будинку.

Годував, стежив за чистотою в акваріумі, та й по тому. Але одного разу сталося так, що йому довелося голими руками залізти в акваріум до тварини.

Чоловік швидко відсмикнув руку, через те, що тварина його вкусила за палець.
Чоловік вирішив, що викине його на вулицю, так йому боляче було від укусу.

Але згодом подумав: “Адже він не винен, палець цілий, це я мабуть мало приділяв уваги тварині”.

Через деякий час чоловік звернув увагу, що тварина постійно ходила за ним, куди б він не пішов. Зранку терпляче чекала біля ліжка, ввечері на порозі будинку.

“Яка відданість” – подумав чоловік. Але згодом палець став боліти де більше, і довелося звернутися до лікаря.

Тут чоловік і розповів, про укус, віддані очі, повні смутку і постійну нав’язливу увагу від тварини. Лікар все уважно вислухав і сказав: “Це дика тварина, варани не роблять жертві нічого поганого, вони просто кусають за палець, випускаючи отруту, і чекають, поки людина чи тварина відмучиться сама, тоді вони їдять”.

Мораль в тому, що не варто вірити тому, хто ходить за тобою по п’ятам і корчить обличчя друга. Можливо він теж чекає твого кінця?

You cannot copy content of this page