Мій чоловік почав задивлятися на незаміжню сусідку, яка орендувала квартиру поверхом нижче…

Минуло п’ять років, як не стало моєї мами. До останньої хвилини вони з батьком жили душа в душу. Хоча по молодості траплялося всяке. У складні хвилини мама зверталася по допомогу до святих заступників і мені теж прищеплювала віру у вищі сили.

Я охрещена і ходжу у великі свята до церкви, але до останнього часу ставилася до материнських слів доволі скептично. Як то кажуть, поки грім не вдарить, мужик не перехреститься! “Грім грянув” на десятому році нашого щасливого сімейного життя.

Мій чоловік почав задивлятися на незаміжню сусідку, яка орендувала квартиру поверхом нижче. Воно й не дивно: я поринула з головою в турботи про сім’ю і дитину, а тут з’явилася безтурботна красуня в короткій спідниці! Чоловік до мене охолов і став довше затримуватися на роботі.

Дрібні побутові сварки поступово переросли в гучні скандали. Ось тоді я і згадала про мамину записку. Ця молитва про збереження сім’ї була захована між сторінок однієї з книжок, але я забула, якої саме.

Мені довелося двічі переглянути мою бібліотеку, і лише тоді знайшлося мамине послання. Я взяла в руки запалену свічку, перехрестилася, схилилася перед іконою Божої Матері, подарованою на весілля, і почала читати.

Пресвята Богородице, почуй мою молитву! Стань покровителькою сім’ї моєї і подаруй нам щастя сімейне. Пошли нам терпіння і любов взаємну. Дай нам сили прощати всі образи, мимоволі заподіяні.

Порозуми чоловіка мого і направ його на шлях праведний, прожени з голови його думки про перелюбство. Нехай у серці чоловіка мого оселиться мир та любов. Захисти нас від диявольської спокуси і гріхопадіння тяжкого.

Навчи нас жити в гармонії з близькими людьми. Не допусти в нашу сім’ю хвороби невиліковні, смерть раптову і розлуку жорстоку. Убережи дім наш і всіх, хто живе в ньому, від пожежі, повені, лютої ненависті та заздрості людської.

Пресвята Богородице, настав нас жити за заповідями Господніми! Матір Божа, спаси і збережи мою сім’ю! Амінь!

Помолилася, і на душі легше стало. У сина були канікули, і свекруха забрала його до себе на кілька днів, а в мене з’явився вільний час, щоб подумати над ситуацією. Я приготувала вечерю і пішла у вітальню, де біля телевізора чекала чоловік.

У коридорі глянула на себе в дзеркало. Побачене мені не сподобалося, і я привела себе до ладу: переодяглася, зачесалася і злегка нафарбувалася. Коли чоловік повернувся додому, я зустріла його біля порога.

Він був приємно здивований змінами в моїй зовнішності та в манері спілкування: я почувалася впевненіше і спокійніше. Я молилася щодня і помітила, що наші стосунки змінилися.

Чоловік став частіше проводити час у колі сім’ї, а сварки траплялися рідше. Наша сусідка незабаром знайшла собі багатого коханця і з’їхала з нашого будинку. Ми знову щасливі! А мамину молитву я тепер знаю напам’ять!

You cannot copy content of this page