Дружина не реагує ні на компліменти, ні на подарунки, мені здається, що виною всьому ось що

Ми 15 років у шлюбі. Маємо двох прекрасних дітей (12 та 7 років). Наші стосунки з дружиною завжди були непростими, мабуть у зв’язку з нашими дитячими комплексами і, як наслідок, дуже раннього шлюбу.

Але протягом останніх 5 років наші почуття дуже охололи. Крім того, з’явилися нові турботи, у тому числі імміграція в іншу країну.

В останні роки сімейних конфліктів та розбіжностей побільшало. Не допомагає ніщо – ні квіти, ні спільний відпочинок, ні вечірки.

Дружина не реагує ні на компліменти, ні на подарунки. Спільні поїздки та відпочинок часто закінчуються скандалом. Інтим пару разів місяць, а то й рідше. Здається, і мало ми приваблюємо одне одного.

Є, звичайно, спільні розмови, теми та інтереси. Але це рідко. Крім того, я помічаю, нам приносить більше задоволення бувати один без одного і гуляти в різних компаніях.

Як ставитись до всього цього? Нам по 34 роки. Обидва з освітою та роботою. Діти чудово освоїлися в новій країні, місцева мова у них стала рідною. Чи це ознака, що слід розійтися? Якщо так, то що робити з дітьми?

You cannot copy content of this page