Дуже часто буває так, що в людини є можливість змінити роботу або місце проживання, але внутрішні страхи починають терзати сумнівами та невпевненістю…

У кожного з нас є своя зона комфорту. Ми вибудовуємо її роками, зміцнюємо свої кордони. Створюємо свій світ, звичний і зрозумілий тільки нам. Але чи завжди цей світ відповідає нашим бажанням?

Найчастіше для забезпечення матеріальних потреб ми працюємо на ненависній роботі, живемо в дискомфорті з самими собою. Але, щоб щось змінити у своєму житті, нам потрібно позбутися страхів і невпевненості.

Дуже часто буває так, що в людини є можливість змінити роботу або місце проживання, але внутрішні страхи починають терзати сумнівами та невпевненістю.

Найстрашніше – це зробити перший крок назустріч своїй мрії. Взяти своє життя під власний контроль. Вийти із зони комфорту і вдихнути життя на повні груди.

Як раз і назавжди розпрощатися зі своїми страхами

Щоб розпрощатися зі своїми страхами, проведіть особливий ритуал. Він не прив’язаний до часу доби або фази Місяця. Зробіть це в той момент, коли вам зручно і ви відчуваєте у цьому гостру необхідність.

Насипте у ліву руку одну столову ложку звичайної кухонної солі. Потім стисни її міцно в кулаці. Уявіть, що замість солі ви стискаєте у руці всі свої страхи і невпевненість. Відчуйте, які вони колючі та хиткі.

Як вони зменшуються під натиском руки. Постійте так зі своїми відчуттями протягом 5-7 хвилин. Після вийдіть на вулицю. Знайдіть місце, де не буде людей і ніхто не заважатиме. Ще раз чітко уявіть свої переживання.

Пропустіть їх через себе і своє серце. Уявіть, що всі вони сконцентровані в цій жмені солі, міцно затиснутій у руці. А потім вимови такі слова: “Ця сіль є мій страх, мій біль. За вітром кидаю, від себе відпускаю”.

І викиньте сіль за вітром. Дивіться, як сіль розвівається за вітром і зникає з вашого життя. Разом із нею зникають усі страхи та невпевненість. Після цього ритуалу сміливо приймайте пропозицію на нову роботу.

Ви відчуєте, як в вас оселиться сила та впевненість. Тепер вам легко будуть даватися зміни в житті. Події будуть складатися так, як потрібно. Ви сміливо зможете крокувати назустріч життю, сповненому перспектив і нових подій.

You cannot copy content of this page