Дуже лякає, що в нього є все наше листування, іноді думаю, що це хтось із знайомих

Мені 37 років, одружена, двоє дітей. Ніколи не відрізнялася якимось особливим темпераментом, чоловікові не зраджувала.

Десь півтора року тому, мені в одну з соцмереж почав писати якийсь анонім. Акаунт, який не вказував на жодні дані, не був вказаний ні вік, ні положення.

Знаєте, таке буває, іноді пишуть усілякі непристойності, зазвичай кидаєш у чорний список, і все на цьому кінчається.

Але тут якось поступово, непомітно мене затягло у це спілкування. Спочатку просто посилання на будь-які ресурси з легкою еротикою, розповіді, фото. Потім перегляд фільмів для дорослих та взаємне обговорення.

Спочатку я ставилася до всього несерйозно. Але потім якось так зрозуміла, що спілкування з цим невідомим мене справді чіпає.

Я чекаю від нього нових повідомлень, мені цікаво, що там буде і все таке. До того ж там торкнулися деякі теми, які мені цікаві, але я приховую такий інтерес від чоловіка.

Потім я почала навіть отримувати задоволення від спілкування і під час нього.

Тепер все серйозно, зараз таке спілкування мені навіть цікавіше, ніж звичайний інтим з чоловіком. Чесно кажучи, навіть під час близькості до чоловіка, я представляю сюжети з роликів та оповідань, які мені підкидає мій невідомий співрозмовник.

Це спілкування розбещує мене, я розумію, що частіше почала думати про це, про всякі відхилення і так далі. І при цьому я не уявляю, хто це може бути.

Дуже лякає, що в нього є все наше листування, іноді думаю, що це хтось із знайомих. Але все одно не можу зупинитися.

Останнім часом навіть виконую будь-які завдання зі звітами для нього, розумію, що це ненормально і може погано скінчитися, але нічого не можу з собою вдіяти.

You cannot copy content of this page