Поради

Дзеркальна дата 10.10 – як запрограмувати себе на позитив, успіх та везіння

Магічний день сьогодні – дзеркальна дата 10.10. Розповідаємо, як запрограмувати себе на позитив, успіх та везіння. Що не варто робити в таку дату, а що однозначно важливо не випустити з уваги. І як би не розпочався цей день, треба тримати себе в руках та обов’язково вірити у краще.

Дзеркальних дат у році вистачає, це не дивно. Однак важливо знати, що подібні дні набагато енергетично сильніші, ніж інші. Простіше кажучи саме сьогодні рекомендується ставити цілі, мріяти, загадувати бажання.

Зрозуміло, продумувати свої хотілки треба розумно, щоб вибудувати детальний план їх виконання. Навіть найпростіші бажання потрібно загадувати правильно.

Як це зробити? Насправді тут немає нічого надскладного. Можна записувати цілі на папері. Тільки роби це максимально зосереджено, конкретизуючи свою думку та фіксуючи цю інформацію у блокноті.

Наприклад, замість банального «хочу перемогу», напиши як і з ким хочеш святкувати перемогу України, перерахуй усі області чи навіть міста, що мають повернутися з окупації під контроль Києва, додай, чим на твою думку все має скінчитися для москви.

Особливі числа

Чому так багато уваги саме навколо десятки у нумерології? Вважається, що це число стало символом переходу до нового рівня. Воно ніби відбиває своєрідну життєву спіраль. Не дарма ж багато обчислень вимірюються саме десятками. Виходить, що це число начебто завершує певний етап і розпочинає новий.

То що важливо зробити саме в цей день?

По-перше, постарайся залагодити всі старі справи. Так-так, ті, до яких вічно не доходять руки. Їх треба зробити та забути. Хоч би як сильно не хотілося виконувати, але зробити потрібно. Помити холодильник, відправити в хімчистку килим, викинути мотлох з шафи. Це сприяє приходу нової енергії.

По-друге, обов’язково плануй своє майбутнє. Буде дуже добре, якщо ти знайдеш час сісти з блокнотом, ручкою та чашкою ароматного напою, щоб упорядкувати думки. Роби це спокійно і не поспішаючи. Пам’ятай, що витрачати на мрії всю свою енергію дуже легко. Але потім доводиться повертатись у сувору реальність.

Магічний день сприятливий для тих, хто як-небудь пов’язаний із бізнесом та грошима. Адже одиниця символізує особливі починання та майбутній успіх. Крім того, сьогодні є сприятливою датою для початку романтичних відносин. Якщо твоє серце все ще вільне, то саме 10 жовтня підвищуються шанси відшукати свою другу половинку.

Чого не варто робити цього магічного дня?

Незважаючи на те, що 10 жовтня — день хороший для планування та мрій, рубати з плеча не потрібно. Доленосних рішень цього дня краще не приймати. Можна розмірковувати, аналізувати, обмірковувати. Але кидатися у вир із головою не варто. Легко наробити помилок без належної підготовки.

Окрім іншого, ранок сьогоднішнього дня на всій території України почався з вию сирени. Закликаємо і цього дня, і в усі наступні дні, бути надзвичайно уважним. Не забувай, що ворог цинічний і жорстокий, тож ігнорувати сигнали повітряної тривоги в жодному разі не можна. Намагайся спускатися в укриття наскільки можна або хоча б дотримуватися принципу двох стін у приміщенні. Не падай духом, хоч би як важко. Пам’ятай, що навіть після найтяжчої ночі обов’язково настане світанок.

Вам також має сподобатись...