Фурії, розлючені на весь рід чоловічий

Зрозуміти справжню причину того, чому відносини розвалилися, можна, якщо добре придивитися до особистості людини. Часом, звичайно, буває таке, що дві хороші людини просто не сходяться характерами, однак в основному є якісь недопрацьовані моменти.

Якщо панянка раз у раз сходиться і розлучається з чоловіками, намагаючись вибудувати серйозні стосунки, то, швидше за все, їй варто спробувати знайти проблему в собі. Можливо, потрібно переглянути свої цінності, пріоритети та й загалом погляди на світ.

Типи покинутих жінок 

Та, яка розраховує знайти «вирішувача проблем»

Часто в цю категорію потрапляють панянки з дітьми. Вони так втомилися від відповідальності, що готові кинутися на шию до кого завгодно, тільки б він вирішив їх проблеми і допоміг.

Таких жінок можна зрозуміти, ось тільки створені на подібному фундаменті відносини довго не протягнуть. Нікому не хочеться бути особою, яку лише використовують для своєї вигоди.

Та, яку цікавить лише фінансова сторона питання

Ці панянки трохи схожі з попередніми. Ось тільки якщо перші просто втомилися нести відповідальність, то ці ніколи і не робили подібного. Вони просто звикли, що вони самі нікому нічого не винні, а їх повинен забезпечувати партнер. Чоловік для таких панянок в першу чергу просто грошовий мішок і спонсор …

Фурії, розлючені на весь рід чоловічий

Найчастіше такою жінка «стає» через одного або двох жорстоких чоловіків, які її сильно скривдили в минулому. Жінка переносить якості однієї людини, яка зробила їй боляче, на всіх представників чоловічої статі.

Це досить небезпечний спосіб мислення, адже всі люди різні. Дивлячись на світ крізь темні окуляри ненависті, ми позбавляємо себе всіх задоволень і можливостей.

Вічно нещасні депресивні панянки

Ох, як же важко з такими людьми. Часом нам починає подобатися людина, яка трохи загадкова і драматична у своїй драмі. Такий собі персонаж, якого хочеться пожаліти. Проблема в тому, що ніхто довго не може так жити. Рано чи пізно всі втомлюються вічно втішати нещасного або нещасну. Щасливі тривалі відносини з такою особистістю малоймовірні.

You cannot copy content of this page