Поради

Гороскоп на 15 листопада 2022 року для кожного знаку зодіаку

Овен
Правлячі планети: Марс

Зараз вам краще прийняти те, що відбувається, навіть якщо ви з цим докорінно не згодні. Почнете чинити опір – тільки посиліть проблему.

Телець
Правлячі планети: Венера

Вам потрібно підвищувати кваліфікацію та рівень володіння навичками. Буде ліньки, але це потрібно зробити через “не хочу”, інакше ваша цінність на ринку сильно впаде.

Близнюки
Правлячі планети: Меркурій

Ваші комунікації поступово налагоджуються, тому що ви краще відчуваєте людей і розумієте, що вони хочуть від вас почути. І люди у відповідь починають до вас тягнутися.

Рак
Правлячі планети: Місяць

Сьогодні, щоб розворушити тему фінансів, вам доведеться чинити тиск на когось або форсувати ситуацію. Якщо виявляти жорсткість вам не хочеться, змиріться з тим, що фінансова ситуація найближчим часом не покращає.

Лев
Правлячі планети: Сонце

Вам доведеться спілкуватися з людьми з непомірно роздутим его, і це вас сильно битиме. Але що заважає вам роздмухати своє его і спілкуватися з ними так само, як це роблять вони?

Діва
Правлячі планети: Меркурій

Ваші проблеми зараз через те, що ви не можете визначитися з бажаннями. Вам потрібно проаналізувати ситуацію і вирішити, в якому напрямку ви хочете рухатися.

Терези
Правлячі планети: Венера

Деякі ваші контакти були поставлені на паузу, і зараз саме їх відновити. Напишіть першим, висловіть участь та інтерес, вам швидко вдасться відновити втрачені зв’язки.

Скорпіон
Правлячі планети: Марс, Плутон

Не соромтеся запитувати і просити допомоги і не бійтеся, що ви покажете себе як поганого професіонала. Навпаки, ваші питання продемонструють, що ви серйозно ставитеся до справи і хочете виконати роботу на відмінно.

Стрілець
Правлячі планети: Юпітер

Питання здоров’я для вас мають сьогодні вийти на перший план. Ви зараз схильні до застуд, так що намагайтеся підтримувати імунітет. Більше гуляйте, уникайте шкідливої ​​їжі та багато відпочивайте.

Козеріг
Правлячі планети: Сатурн

Конфлікти на роботі можуть не найкраще позначитися на продуктивності. Тому по можливості намагайтеся скоротити спілкування з колегами до мінімуму та не влазити у чужі суперечки.

Водолій
Правлячі планети: Уран, Сатурн

Вам настав час знайти баланс між творчою та фінансовою складовою у вашій роботі. Обидві ці сторони мають для вас значення, тому не варто віддавати перевагу чомусь одному, на шкоду іншому.

Риби
Правлячі планети: Нептун, Юпітер

Нині вдалий час, щоб зміцнити внутрішньосімейні зв’язки та помиритися з кимось із родичів. Ви легко знайдете потрібні слова і зумієте зворушити рідних.

Вам також має сподобатись...