Гроші та благополуччя завжди вабили людей. Така вже наша природа. Мабуть, тому способів залучити гроші так багато…

Усім нам час від часу хочеться, щоб гроші самі прийшли в наше життя і позбавили проблем. Цього люди ще не навчилися. Однак дехто вірить, що можна виправити ситуацію за допомогою домашньої магії.

Наприклад, покласти одну просту річ у ліву кишеню й носити її там постійно. Тоді гроші будуть до тебе притягуватися. Наші предки приділяли особливу увагу прикметам і вірили в них.

Вони передавалися з покоління в покоління. Особливо ті, завдяки яким можна було розбагатіти. Гроші та благополуччя завжди вабили людей. Така вже наша природа. Мабуть, тому способів залучити гроші так багато.

У сучасному світі вони теж не втрачають популярності. Багато прикмет з якоїсь причини стосуються того, що потрібно покласти в ліву кишеню, щоб залучити гроші.

Вважається, що власноруч зірвана гілочка горіхового дерева здатна притягувати фінансовий успіх. Раніше її клали в ліву кишеню перед важливою угодою або покупкою. Якщо це працює, то чому б не спробувати.

Так само є повір’я про те, що знайдену на вулиці купюру потрібно покласти в ліву кишеню і принести додому, але тільки паперову купюру. Пам’ятай, що не можна піднімати на вулиці монети.

Є ще один нехитрий ритуал, який допоможе прикликати в життя гроші. Коли Місяць буде молодим і зростаючим, покладіть в ліву кишеню жменю монет. Вийдіть на вулицю або на балкон, щоб добре бачити Місяць, і подзвеніть монетами в кишені.

Кажуть, фінансові справи одразу підуть у гору. З лівою стороною пов’язана ще одна кумедна прикмета. Вважалося, що якщо засвербіла ліва рука, це до прибутку. Її тут же потрібно потерти об ліву кишеню, щоб гроші водилися.

Ця прикмета існує з незапам’ятних часів. Пам’ятаю, мене цього вчив ще дідусь. У народі кишені часто пов’язували з якимись грошовими прикметами. Наприклад, поганою прикметою вважається, якщо в тебе в кишені дірка.

Потрібно якнайшвидше її зашити, щоб уникнути збитків. Також вважається, що не можна виходити з дому з порожніми кишенями. Щоб гроші завжди водилися, носіть з собою хоча б пару монет.

Якщо з кишені випали гроші, потрібно звернути увагу на те, з якої саме. Якщо з лівої – це до випадкового прибутку, а з правої – до збитків. Те ж саме і зі знайденими в кишенях грошима.

Якщо знайшли купюру в лівій кишені, то чекайте швидкого прибутку, а гроші в правій кишені – до удачі та виграшу. Можете вирушати за лотерейними квитками, точно пощастить.

You cannot copy content of this page