Хочеться, щоб поряд був батько та мати, але цього вже ніколи не буде

Нещодавно у мене зламався телефон, зникло багато контактів, у тому числі і мамин. І, чесно кажучи, чомусь навіть не засмутилася.

А все тому, що мама завжди для мене зайнята. Вона не зайнята лише для своєї старшої дочки. Вона, як і я, має ще зовсім крихітного малюка.

Так вона завжди їздить до Луганська допомагає там сестрі з сином, а про нас з Макарушкою рідко коли згадує.

Батьки розійшлися, коли мені було ще рік. Причому маю дві версії цієї історії: одна мамина, а інша через татову сім’ю. За версією тата мама йому зрадила, коли вони розійшлися, мама мене покинула.

За версією мами в їхнє життя постійно втручалася моя бабуся, таткова мама. Аж коли вони розходилися, вона говорила: я пущу газ і отрую себе і дитину, але ти її не отримаєш. Ось такі пироги…

Тато відсудив мене, я залишилася з ним, але він віддав мене на виховання мамі, бабусі, ну а сам почав влаштовувати своє особисте життя.

Матеріальна підтримка була, гарні речі та відмінні іграшки у мене були, плюс кілька годин з татом на машині у вихідні.

Не було материнської та батьківської любові та ласки – батько тоді присвячував себе тій родині, там була дитина мачухи. Вони його всіляко балували.

Чула навіть, що давали непогані гроші на розваги, шмотки тощо. Мачуха мене не любила: вона не прийняла мене, сказала, що в мене є мати і нехай мене і виховує, і батько не забирав мене.

Я приїхала до них до Києва та стала учасницею скандалу. За словами мачухи, я чужа, я не повинна була приїжджати та й взагалі їй гидко.

Навіть коли я лягла на ліжко, вона вказала мені пальцем на підлогу, мовляв, знай своє місце. Пережила я, одним словом, багато образ.

Батько теж звинувачував мене в тому, що бабуся мене не так виховала. Зараз, коли з’явився Макарушка, мій синок, вони хочуть, щоб я приїхала до них з дитиною.

Ситуація трохи змінилася, але рани ще не загоїлися. І нестача батьківської уваги відклала неприємний відбиток у моєму житті.

Навіть було таке, що закохалася в чоловіка за 50, він багато в чому нагадував мені батька, в результаті сильно обпеклася – цей чоловік просто мене використав.

Зараз намагаюся забути і не думати про цю гидоту. Хочеться, щоб поряд був батько та мати, але цього вже ніколи не буде.

You cannot copy content of this page