І через деякий час ви помітите, як перед вами почнуть відкриватися нові можливості. Матеріальне становище покращиться…

Буває таке, що дивишся на людину – все при ній. І мізки працюють, і працьовита, і здібна, а везіння в неї немає. Наче хтось узяв і закрив їй усі двері перед носом і перекрив усі дороги для розвитку.

І сидить така людина на місці роками, і немає в неї кар’єрного зростання, розвитку бізнесу. В особистому житті одні суцільні невдачі, а головне – не знає така людина, що їй робити і як розірвати це коло. Що ж робити?

Залучення грошей та удачі

А суть цієї проблеми полягає в тому, що колись хтось наслав на цю людину негатив. І сидить цей негатив у ній роками, розмножується й міцніє, а може, сама людина для себе цей негатив створила.

І поставила блок на своєму розвитку й поліпшенні свого життя. Часто ми самі своїми негативними думками, побудовою якихось негативних сценаріїв на ту чи іншу ситуацію ставимо блоки на розвиток.

Наші думки багато в чому можуть нам допомогти розвиватися гармонійно й правильно, тільки ми часто забуваємо про таку їхню силу впливу. Щоб змінити таку ситуацію, людині треба витягнути цей негатив і прибрати його.

І щоб це зробити правильно й швидко, є практика на залучення грошей і удачі. Щоб її виконати, необхідно купити на ринку або в будівельному магазині навісний замок. Він має бути невеликий і звичайнісінький.

Головне – щоб він справно працював, був без іржі та кривизни. Після покупки його потрібно закрити на три дні. Обов’язково замочок має бути біля людини, періодично потрібно брати його в руки. Бажано носити з собою в сумці або кишені.

Ритуал на гроші й удачу

Коли берете цей замок у руки, відчуйте, що він є символом ваших закритих доріг. Згадайте і проаналізуйте усі найяскравіші ситуації в житті, коли ви відмовлявся від можливостей. Наче перед вами якась перешкода чи блок.

Подумайте, що заважало прийняти пропозицію, що у вас не виходило. І всі ці думки, всю енергію направляйте у цей замок. На четвертий день йдіть з цим замком на природу. Краще виїхати подалі від дому в ліс або в поле.

Перед тим як їхати, захопіть з собою трохи кухонної солі, приблизно чайну ложку. Відкрийте замок, покладіть його на землю і втисніть його в неї. Зверху посипте сіллю і скажіть: “Замок збитий, розкритий та в землі іржавіє. Відтепер шлях мій вільний”.

Після цього поклади де-небудь поблизу із замком невелике частування, шматочок хлібця, печиво або якийсь фрукт. І повертайтеся додому. Коли будете вдома, обов’язково прийміть душ.

І в процесі водних процедур повторіть ще раз ці слова, а ключі від цього замка викиньте у сміття. І через деякий час ви помітите, як перед вами почнуть відкриватися нові можливості. Матеріальне становище покращиться

You cannot copy content of this page