І коли вже підійдете до сміттєвого контейнера, штрикніть сміттєвий пакет цією виделкою…

У кожного з нас є як друзі, так і недруги, недоброзичливці і навіть вороги. Це не залежить від сфери діяльності чи соціального становища. Є люди, яким просто подобається робити капості іншим.

Ними можуть виявитися просто сусіди по сходовому майданчику. Але як же домогтися душевного спокою і не реагувати на ворожі нападки? І як помститися сусідам за їхні капості?

Від того, як ви сприймаєш погане слово чи погляд, залежить ваш добробут і здоров’я. Усі хвороби від нервів – це всім давно відома мудрість. Тому реакція на ворогів спонукає організм до слабкості та саморуйнування.

Якщо ви навчитися протистояти своїм недругам усередині себе, вони перестануть вам дошкуляти в житті. Недоброзичливці можуть отримувати задоволення від своїх згубних дій, не усвідомлюючи, яку шкоду завдають собі.

Але це їхні турботи й проблеми. Наші ж думки формують конкретно наше життя. Тому так важливо очищати свою голову так само, як ми прибираємо свою квартиру і виносимо сміття. Не зберігайте у голові погані думки.

Якщо ви відчули, що хтось зробив вам якусь капость або наговорив неприємних слів, не зберігай ці почуття в собі. Інакше ці відчуття і почуття, подібно до невикинутого сміття, почнуть неприємно пахнути.

Це може призвести до хвороб і поганого настрою. Для того, щоб боротися з такими відчуттями, є проста практика очищення. Ця методика не займе багато часу і сил, а результат від її виконання відчуєте практично відразу.

Навіть настирливі недоброзичливі сусіди перестануть дошкуляти. Вони відчують, що ви можете протистояти їхнім підступам, і вони втратять до вас інтерес. А все, що вони встигли зробити, повернеться їм же.

Наступного разу, коли підете викидати сміття, уявіть, що це сміття і є всі негативні емоції та капості від інших, які скупчилися у вашій душі. Уявіть, що всі вони зібрані в сміттєвому пакеті й там уже розкладаються.

Поки йдете до сміттєвого контейнера, чітко уявляйте усе це. Попередньо захопіть з собою виделку. Можна, звісно, взяти виделку з дому, але краще купить звичайну пластикову одноразову виделку.

І коли вже підійдете до сміттєвого контейнера, штрикніть сміттєвий пакет цією виделкою і скажіть: “Чорноту погану від себе відчіплюю і на вила надягаю. Дорогу зворотну закриваю”. Викиньте пакет разом із виделкою.

Після повернення додому обов’язково вимийте обличчя і руки холодною рукою. Ви відчуєте полегшення і легкість, а через кілька днів побачите, як усі недруги обходять вас стороною.

You cannot copy content of this page