Його дітям тільки що виповнилося 15-16 років, вони пішли з дому

Нашій сім’ї 9 років. Всі ці роки у мого чоловіка є друг, з яким він дружить понад 15 років. Чоловік із ним спілкується і по бізнесу (є спільні проекти) і просто проводить час.

Друга, звуть Артем, постараюся охарактеризувати. Йому близько 50 років (чоловіку 55), у нього сім’я та двоє дітей.

Останні 10 років Артем живе жахливим життям, оскільки за цей час він мав дві коханки, з якими він їздить відпочивати, приховуючи природно від Іри (дружини).

На жодні заходи Іра з ним не ходить, тобто на весілля, дні народження він приходить один, такий вічно холостий. Часто їздить відпочивати, раз на місяць, приховуючи від дружини або навіть не питаючи її думки.

Іра досить безглузда жінка, приємна собою, але від постійних сварок і скандалів стала дуже погано виглядати. Артем дуже добре заробляє (дві машини – зимова та літня), але шкода для Іри купити навіть шубу.

Коли ми збираємося компаніями, Артем постійно починає при мені мого чоловіка вчити, як йому жити, мовляв, ніякі блага не потрібно, для сім’ї нічого не потрібно купувати, починає на кшталт якісь секрети від мене робити, кличе в поїздки без дружин тобто без мене.

Я намагалася поговорити з чоловіком, але все безрезультатно, він сказав він мені, що з другом їздив все життя, коли був неодруженим, і буде їздити і дружити.

Я дивлюся на цю подобу «сім’ї» Артема і не розумію, як можна підтримувати таку людину, яка обзиває при всіх свою дружину, нешанобливо ставиться до дітей?

Його дітям тільки що виповнилося 15-16 років, вони пішли з дому, тобто втекли від них. Як можна прагнути такого спілкування? З ким поведешся?

You cannot copy content of this page