Його обраниця, на перший погляд, дійсно видалася приємною дівчиною, аж ніяк не можна було сказати, що вона золотошукачка

Моєму брату все життя не щастить з дівчатами. В нього дуже завищенні вимоги до кожної жінки, тому жодна з них не могла їм відповідати. То недостатньо розумна, то вітряна, то хоче заміж лише заради грошей.

Мій брат відкритий хлопець, тому завжди розповідав мені про своє життя та невдачі в особистому житті. Нещодавно він сказав мені, що знайшов «ту саму, ідеальну та єдину, яку шукав».

Дівчина ні в чому не мала потреби, нічого не вимагала від мого брата. Постійно демонструвала свою фінансову незалежність. Саме це його й зачарувало. Він був впевнений, що нарешті знайшов чесну та працьовиту дівчину.

Його обраниця, на перший погляд, дійсно видалася приємною дівчиною, аж ніяк не можна було сказати, що вона золотошукачка. Та згодом я випадково помітила цю дівчину з одним хлопцем, потім з іншим.

Я почала цікавитися її життям і виявилося, що вона постійно брехала про свою меркантильність, чим «підгортала» кавалерів, а вони й раді були в той чи інший момент допомогти такій незалежній дівчині, коли в неї випадково виникали фінансові проблеми.

You cannot copy content of this page