Історії про кохання

Коли я повідомила радісну звістку своєму коханому, той заявив, що я погарячкувала. Мовляв, він все ще кохає дружину, а все, що було між нами, це просто помилка…

Я давно хотіла щось змінити у своєму житті. Заміж я вийшла кілька років тому, але шлюб мене не радував. Я просто знемагати від нудьги. Вся романтика зникла вже через три місяці спільного життя. Про пристрасть вже й годі говорити.

А нещодавно мені випала нагода урізноманітнити життя. В компанію, де я працюю, влаштувався новий співробітник. Високий статний молодий чоловік. Всі дівчата з відділу відразу ж помітили красеня! А він звернув увагу на мене.

Наші стосунки з ним почалися спонтанно. Я думала, що справа обійдеться легким фліртом. Але сталося зовсім інакше. Пара чашок кави, кілька спільних походів на курси підвищення кваліфікації, і я вже закохалася без пам’яті.

Мене анітрохи не хвилювали мій шлюб, та й його шлюб теж. Втім, це все не мало ніякого значення, адже наше бажання бути разом перемогло всі умовності! Принаймні мені так здавалося… Ми навіть удвох поїхали у відпусту за кордон.

Після поїздки з моїм новим коханим я остаточно зважилася на розлучення з чоловіком. Мені не хотілося вдавати, ніби нас ще щось пов’язує. Окрилена коханням я відразу заявила про це чоловікові, повернувшись додому. Той анітрохи не чинив опір і ми швидко оформили всі папери.

Коли я повідомила радісну звістку своєму коханому, той заявив, що я погарячкувала. Мовляв, він все ще кохає дружину, а все, що було між нами, це просто помилка. Немає таких слів, якими можна було б передати мій стан.

Я була просто у нестямі від люті! Заради нього я відмовилася від стабільності і зважилася кардинально змінити своє життя, а він після всього ще має нахабство заявити подібну нісенітницю! Тепер я лишилася зовсім одна. Ні чоловіка, ні коханого.

Але здаватися я не планую. Своє так просто не віддам! За кохання треба боротися, і я зумію добитися того, щоб він залишився зі мною. Якщо по-доброму не хоче, тоді я сама про все розповім всю правду його дружині.

Вам також має сподобатись...