Поради

Людське щастя не залежить від інших людей. Людське щастя залежить від самої людини та її сприйняття світу. Кожна людина сама вирішує бути щасливою чи ні…

В селі моєї бабці жив старенький чоловік. Дітей та сім’ї не мав. Жив сам по собі, але гостей любив. Всі казали, що в цього дідуся є дар – лікує, трохи знається на знахарстві, а також може про долю твою розповісти.

Я була підлітком, коли зустріла своє перше кохання, але як часто буває в нас не склалося. Я поблукала трохи селом, а потім сіла у чийомусь саду край села і розревілася. Так боляче було, що мені не відповіли взаємністю.

Виявилося, що залізла я у сад діда-віщуна, який мене так і знайшов всю у сльозах. Попитав, що сталося, а коли дізнався про мою біду, то пригостив яблуком та дав пораду.

Його слова пам’ятаю, наче це було вчора: «Людське щастя не залежить від інших людей. Людське щастя залежить від самої людини та її сприйняття світу. Кожна людина сама вирішує бути щасливою чи ні».

Також він дав кілька настанов, як бути щасливим. Я намагаюся їх дотримуватися, але не завжди виходить. Завдяки цьому навіть у найтемніші часи руки не опускаються та є сили йти далі.

Фізичні навантаження, хоча б п’ять хвилин на день

Це зовсім небагато, але таке міні-тренування дасть заряд бадьорості та гарного настрою на цілий день. Спорт є чудовим способом боротьби з депресією. Фізичні навантаження допомагають підняти настрій, розслабитися, оптимізувати роботу мозку та підвищити самооцінку.

Якісний сон

Здоровий і тривалий сон не тільки допомагає тілу відновити сили після важкого дня, а й є запорукою гарного самопочуття, а отже, і щастя. Якщо добре висипатися, то організм налаштовується на позитивний лад.

Проводьте більше часу з близькими

Щастя за гроші не купиш, тому краще більше часу проводити з родичами та близькими, щоб не шкодувати про це потім. Час, проведений із близькими, здатний підняти настрій та зробити людиною щасливішим

До того ж стосунки з людьми, що оточують, впливають також на тривалість і якість життя.

Проводьте більше часу на свіжому повітрі.

Щоб відчути себе щасливішим, достатньо проводити на свіжому повітрі близько 20 хвилин на день. Це також стимулюватиме діяльність мозку та покращить пам’ять. Вчені з’ясували, що люди почуваються найщасливіше при температурі 13.9°C.

Допоможи іншим людям відчути щастя

Вважається, що потрібно витратити близько 100 годин на рік, а це дві години на тиждень, на допомогу іншим людям. Допоможіть їм відчути щастя й самі станете набагато щасливішим. Подарунки для інших принесуть кращі відчуття, ніж покупки лише для себе.

Завжди посміхайтесь

Посмішка також здатна зменшувати біль та підвищувати розумові здібності. Але слід пам’ятати, що фальшива посмішка не ефективна, тому вона має бути щира. Навіть у найважчі часи є те, що може викликати справжню посмішку. Ті, хто посміхається від щирого серця, почуваються набагато щасливішими і краще працюють.

Мрійте та плануйте подорожі

Навіть якщо нікуди не збираєтеся їхати, тільки одна думка про поїздку може підняти тобі настрій. Люди почуваються щасливішими під час планування поїздки, ніж під час самої подорожі.

Медитуйте

Медитація покращує увагу, розслаблює тебе та очищує думки. При чому медитація може мати різні форми. Це не лише сидіння в позі «лотоса» заплющеними очима під мантри.

Живіть біля роботи

Дорога на роботу здатна впливати на настрій. Чим довший шлях, тим гірше настрій. Навіть велика зарплата не зможе компенсувати витрати часу на дорогу, тож краще переїхати, або змінити місце роботи.

Будьте вдячними за все

Можна висловлювати подяку людям за їхню допомогу або просто скласти список речей, за які ви вдячні. Саме відчуття вдячності комусь викликає відповідну реакцію організму, яка потім дарує спокій та гармонію.

Вам також має сподобатись...