Мама лізе в наш холодильник, кругом розкладає амулети і викидає хліб бо там глюте

Моя мати, м’яко кажучи залежна від інтернету. Ця “хвороба” почалася а неї 3 роки тому, коли її звільнили і відправили на пенсію.

Моя помилка була в тому, що я подарував їй телефон і провів інтернет до будинку. От вистачило ж в мене мізків відчебучити таке.

І ось, їй 72 роки, а вона з фейсбуку не вилазить, дістала всіх своїми порадами і новинами, картинки, анекдоти, історії і останні надумані новини з сумнівних джерел стали сипатися на нас.

Тут вона і психолога якогось дивиться, який знає як дітей виховувати, і на Комаровського підписалася, не кажучи вже про “Молоду вовчицю”.

Жінка моя психує, каже, лишила на матір дітей, так вона їх гусиним пометом намастила, щоб алергії не було.

В домі все переставила по фен-шую. Спідниці порізала, косметику викинула, бо вона бачила, що речі не модні вже і, цитую, “видають в дружині провінціалку”, а косметика вся тестується на тваринах.

Не кажучи вже про те, що вона лізе в наш холодильник, кругом розкладає амулети і викидає хліб бо там глютен.

Жінка каже, що ще трішки і вона заблокує її у всіх соц мережах. Останньою краплею стало те, що дружина була на дівич-вечорі і зробила історію у фейсбуці, з кальяном, так мама почала писати такі коментарі, що мені самому соромно стало. Не знаю, і маму образити не хочеться, і хоч бери та інтернет відключай.

You cannot copy content of this page